Kostas Smoriginas. Knygos pristatymas – koncertas

Kostas Smoriginas. Knygos pristatymas – koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Nukeltas iš balandžio 22 dienos į liepos 22 dieną, iš Šv. Kotrynos bažnyčios į vasaros terasą. Anksčiau pirkti bilietai galios.

Liepos 22 d. 19 val. geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kartu su leidyka "Tyto alba" surengs knygos apie Kostą Smoriginą pristatymą - koncertą. Nors pirminis sumanymas buvo pasitikti scenoje dvigubą gimtadienį (balandžio 22 d.) - paties Kosto ir šviežiai pasirodžiusios knygos - gyvenimas kiek pakoregavo planus. Bet juk niekas nedraudžia švęsti gimtadienių bei susitikti su draugais ir vėliau? Kai visi visų bus dar labiau išsiilgę. Arno Ališausko parašyta ir leidyklos „Tyto alba“ išleista knyga „Kostas. Eskizai scenos generolo portretui“ yra apie Artisto gyvenimo ir kūrybos kelią. Apie teatrą kaip šeimą, ir šeimą kaip teatrą. Apie sutiktus žmones – giliai ir jautriai prisimenant Eimuntą Nekrošių, Dalią Tamulevičiūtę, Vytautą Kernagį, Arūną Storpirštį. Apie muziką – nuolatinę jo gyvenimo palydovę. Knygoje netruks ir anekdotinių istorijų ir ,,baikų“. Kostas Smoriginas daugiau nei keturis dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms, tad mintis pasitikti savo ir knygos gimimą scenoje neatrodė nepriimtina. O koks gi gimtadienis be muzikos ir svečių? Vakaro metu skambės publikos pamėgtos Kosto Smorigino dainos, pritariant kompozitoriui Audriui Balsiui ir gitaristui Martynui Kuliavui. Prisiminimus ir muzikines dovanas dalins maestro draugai ir scenos bendražygiai: aktoriai Vladas Bagdonas, Kristina Kazlauskaitė, Saulius Bareikis, Vidas Petkevičius, poetas Rimvydas Stankevičius, kino režisierius Algimantas Puipa. Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia padovanoti sau sielos šventę ir nepraleisti šio susitikimo su scenos legenda.

Vakaro metu žiūrovai galės įsigyti knygą ir gauti Kosto Smorigino autografą.

Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15, Eur, 20 Eur Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. - renginio vietoje.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@gme.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

Premjera! Mamos sūnus (rež. Loreta Vaskova) Vilniaus miesto teatras Atviras ratas

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugsėjo 29 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 1 val. 5 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

SKRAIDYK. LIETUVA 2020 spalio 1 d. - 2020 gruodžio 31 d.

  • Vilnius, Katedros aikštė
  • Spalio 1 d., 00:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 21 val. 33 min.
10,75 € 21,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje