Krepšinio klubo „Lietkabelis“ 2018-2019 metų sezono abonementas

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ 2018-2019 metų sezono abonementas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Prasidėjo vieša prekyba naujojo sezono Panevėžio „Lietkabelio“ abonementais

Tęsiasi prekyba abonementais

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas tęsia prekybą 2018–2019 metų krepšinio sezono abonementais į Panevėžio „Lietkabelio“ namų rungtynes, vykstančias „Cido“ arenoje.

Dabar abonementus gali įsigyti visi Panevėžio klubo gerbėjai, ne tik ištikimiausi sirgaliai, kuriems buvo sudarytos išskirtinės sąlygos abonementus įsigyti iš anksto.

„Šis sezonas mūsų komandai bus itin įdomus – atsinaujinusi sudėtis, trenerių štabas, pirmąkart dalyvausime ir FIBA Čempionų lygos turnyre, kuriame laukia garsūs klubai ir atkaklios kovos. Krepšinis yra žaidžiamas ne dėl ko kito, bet dėl sirgalių, todėl kiekvienas „Lietkabelio“ aistruolis mums yra itin svarbus. Norime sukurti šventę Panevėžio miestui. Tikimės, kad mūsų žiūrovai bus šeštasis žaidėjas – skatiname įsigyti abonementus ir nuolat palaikyti visų mūsų komandą geriausiomis sąlygomis, būti komandos dalimi. Iki susitikimo „Cido“ arenoje!“, – skatino „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

„Mums svarbus kiekvienas sirgalius – ir į rungtynes ateinantis su bilietu, ir su abonementu. Rungtynių būna visokių ir lengvesnių, ir sunkesnių, ir tokių, kuriose stebuklą sukurti padeda būtent audringas sirgalių palaikymas. Kuo jų daugiau, tuo palaikymas stipresnis, tuo daugiau jėgos ir įkvėpimo sunkiausiomis akimirkomis iš jų gauname mes, esantys aikštelėje“, – sakė Donatas Tarolis ir kvietė palaikyti savo komandą.

Naujojo sezono abonementų kaina – nuo 79 eurų. Skaičiuojama, kad per ateinantį sezoną „Lietkabelis“ sužais apie 30 rungtynių namuose. Tai reiškia, kad vienerių rungtynių bilietas įsigijus abonementą kainuos tik kiek daugiau nei 2 eurus. Net ir įsigijusieji brangiausią abonementą, kurio kaina 109 eurai, mačus galės stebėti dvigubai pigiau nei pirkdami bilietus į kiekvieną atskirai.

Sporto renginių mėgėjai gali rinktis įsigyti ir 2018/2019 metų sezono Panevėžio „Cido“ arenos „Sidabrinę“ narystę, kuri suteiks dar daugiau verčių. Narystės turėtojai visus ateinančio sezono sporto renginius arenoje stebės nemokamai, o per „Lietkabelio“ rungtynes jiems bus paruoštos specialios vietos prie krepšinio aikštelės parketo. Be to, narystę žyminčia kortele galima dalintis su šeimos nariais ar draugais. „Sidabrinės“ narystės kaina – nuo 79 eurų.

„Lietkabelis“ sezoną pasitinka ne tik atsinaujinusia sudėtimi, bet ir nauju šūkiu – #KasdienNorimeDaugiau.

Naujojo sezono abonementus ir bilietus į rungtynes galima įsigyti „Cido“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje ir internetu www.tiketa.lt.

Paskubėkite įsigyti, nes abonementai brangs!

Lietkabelio abonemento bilietą į abonementines korteles galėsite pasikeisti nuo rugsėjo 10d. „Cido“ arenos kasoje.

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus imtinai (būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB.

Daugiau informacijos: info@cidoarena.lt

Draudžiama įsinešti: Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Jan van Eyck IDENTIFY (rež. Ieva Stundžytė) ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Klaipėda, Apeirono teatras
  • Gruodžio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
17 d. 19 val. 54 min.
5,60 € 11,20 €
Pirkti
Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
34 d. 16 val. 23 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje