Kristupo festivalis: 10 TRIMITO VEIDŲ

Kristupo festivalis: 10 TRIMITO VEIDŲ

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dangiškas skambesys ir Lotynų Amerikos ritmai

„Kiekvienas Pacho Floreso išėjimas į sceną tampa tikra sensacija. Trimitas - jo balsas, atkleidžiantis atlikėjo esybę“, sako muzikos kritikai.

Kad tai – ne tušti žodžiai patvirtina atlikėjo koncertinių maršrutų stotelės (Carnegie Hall Niujorke, Salle Pleyel Paryžiuje, Tokijo operos koncertų salė) bei įspūdingas scenos partnerių sąrašas. Jame puikuojasi Claudio Abbado, Seras Simonas Rattle‘as, Gustavo Dudamelis ir daugelis kitų.

Pasirodymui Vilniuje P. Floresas atsiveš net 10 (!) trimitų, siekdamas kiekvienam kūriniui suteikti savitą skambesį, skirtingą spalvą: „šis instrumentas labai lankstus. Gali skambėti kaip balsas, smuikas, obojus...Vis tik svarbiausia ir grojant, ir klausantis svajoti“, sako atlikėjas.

Šiai minčiai pritaria kartu į sceną žengsianti pianistė Ieva Dūdaitė bei priduria, jog Jūsų laukia spalvingas, Lotynų Amerikos ritmais alsuojantis vakaras.

Programoje T. Charlier, P. Sarasate, A. S. Pedro, P. de Rivera ir kt.

Ekskursija "Po Šv. Kotrynos bažnyčios apylinkes“ prieš renginį 10 TRIMITO VEIDŲ (TAI NĖRA RENGINIO BILIETAS)

Pažinkite erdves, kuriose skamba muzika, su „Gatvės gyvos“ įkūrėju Albertu Kazlausku!

2018 07 15. Pradžia 16:00 val.

• Ekskursija "Po Šv. Kotrynos bažnyčios apylinkes“.

Susitikimo vieta Šv. Kotrynos bažnyčia (pagrindinis įėjimas, Vilniaus g. 30)

Apie ekskursiją. Jeigu nusikeltume laiku kelis šimtus metų atgal, vaikščiotume Vilniaus miesto pakraščiu. Iš tiesų, visai šalia Šv. Kotrynos bažnyčios driekėsi miesto siena, ir nors didžiosios jos dalies seniai nėra, ekskursijos metu galėsime pačiupinėti išlikusius mūrus, lokalizuoti buvusius Vilijos vartus. Žaviame renesansiniame kiemelyje susipažinsime su Radvilų palikimu Vilniuje, aptarsime įtakingąją Vilniaus baroko mokyklą su J. Ch. Glaubitzu priešakyje, o Šv. Kotrynos bažnyčios kiemelyje per mažąsias detales atversime skirtingus Vilniaus istorijos sluoksnius.

Trukmė apie 1.30 val.

Bilietai. Bilietų kaina 9.20 Eur. Įsigykite čia: http://www.tiketa.lt/LT/Purchase/18451/93337

Nuolaidos netaikomos.

Svarbi informacija. Ekskursijos dalyviams tos pačios dienos Kristupo festivalio koncertų bilietams (07.15 „10 TRIMITO VEIDŲ“) suteikiama 15 % nuolaida [nuolaidos nesumuojamos]. Dėl jos pritaikymo maloniai prašome kreiptis kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.ltAtlikėjai:

Atlikėjai:

Išskirtinis Deutsche Grammophone artistas – FRANCISCO PACHO FLORES (trimitas, Venesuela)

IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas)

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje