Kristupo festivalis: BALTOS VARNOS IR STYGINIAI

Kristupo festivalis: BALTOS VARNOS IR STYGINIAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Koncertas Kristupo festivalis: BALTOS VARNOS IR STYGINIAI liepos 23 d., nukeltas į liepos 30 d., 20 val. Vilniaus universiteto didijį kiemą (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

Nors šios „Baltos varnos” muzikos pasaulyje toli gražu ne naujokės, vis tik nenustoja stebinti ir žavėti tik joms būdinga žodžio, muzikos, balso magija. Šis derinys užburia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klausytojus - tai parodė šiemetinė Nacionalinė Eurovizijos atranka, kurioje grupė su daina „Namų dvasia” pelnė didžiulį palaikymą ir dar labiau praplėtė gausų savo gerbėjų būrį.

Koks tokios sėkmės receptas? Pasak, grupės vokalisčių, sesių Mildos ir Teresės, jo nėra. Yra tik nuoširdus noras priminti kokia graži mūsų tautos muzika bei leisti kiekvienam klausytojui pasvajoti, patirti nostalgiją, rasti save žodžiuose.

Tikime, jog „Baltų varnų” noras išsipildys su kaupu, juolab, kad į sceną grupė žengs su solidžiu pastiprinimu - multiinstrumentalistu Tadu Dešuku ir styginių kvartetu.

Programoje autorinės „Baltų varnų” dainos

Laikantis dabartinių saugumo reikalavimų, sėdimos vietos išdėstytos po dvi ir po vieną su reikiamais tarpais tarp žiūrovų. Todėl rekomenduojame:

- jei planuojate koncerte lankytis ne vienas/-a, vienu pirkimu įsigykite iš karto 2 bilietus;

- jei planuojate lankytis vienas/-a, rinktinės vietą vienos vietos sektoriuje.

Jei pirksite vieną vietą dviejų vietų sektoriuje, šalia jūsų gali sėdėti jums nepažįstamas asmuo, neišlaikant saugaus atstumo.Atlikėjai:

Grupė BALTOS VARNOS:

MILDA ANDRIJAUSKAITĖ-BAKANAUSKIENĖ (vokalas, smuikas, gitara)

TERESĖ ANDRIJAUSKAITĖS (vokalas, smuikas, gitara)

JULIUS BAKANAUSKAS (bosinė gitara)

TADAS DEŠUKAS (mandolina)

TOMAS URBANAVIČIUS (mušamieji)

MARTYNAS NUGARAS (perkusija)STYGINIŲ KVARTETAS:

VYTAUTAS MIKELIŪNAS (I smuikas)

JURGITA GAUBYTĖ (II smuikas)

TOMAS PETRIKIS (altas)

ONUTĖ ŠVABAUSKAITĖ (violončelė)

Aranžuočių styginiams autorius - TADAS DEŠUKAS

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga

Daugiau informacijos: www.kristupofestivalis.lt kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje