Richard Clayderman „30 metų scenoje“

Richard Clayderman „30 metų scenoje“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Richard Clayderman „30 metų scenoje“

Richardas Claydermanas padarė tai, ko nepadarė nė vienas kitas  prancūzas - jis buvo pripažintas tarptautiniu mastu kaip daugiausiai įrašų parduodantis ir daugiausiai bekoncertuojantis atlikėjas.
 
Richardas Claydermanas pradėjo groti labai anksti. Yra sakoma, kad šešerių jis natas skaitė žymiai geriau negu savo gimtosios kalbos raides. Vos sulaukęs dvylikos, Richardas Claydermanas buvo priimtas į muzikos konservatoriją. Svaiginanti atlikėjo karjera prasidėjo 23 -jų, kai jis buvo pakvietas įrašyti žymųjį kūrinį „Ballade pour Adeline“. Singlas labai smarkiai išpopuliarėjo. Buvo parduotas stulbinantis jo kopijų skaičius – net 22 milijonai 38 šalyse.
 
Pianistas Richardas Claydermanas sugrįžta į Lietuvą su programa „30 metų scenoje“. Atlikėjo publikai nebereikia pristatinėti, tačiau keletas jo biografijos faktų negali nekelti susižavėjimo ir nuostabos.
 
Per 30 metų:
 
• sugrojo daugiau nei 1800 koncertų;
• buvo nominuotas net 340 auksinių ir platininių albumų;
• įrašė daugiau negu 1200 kūrinių;
• parduoti 85 milijonai atlikėjo įrašų;
• parduota 30 milijonų piratinių albumų;
• nuskrido 3 milijonus kilometrų, t.y. beveik 70 kartų apskrido aplink pasaulį;
• koncertuose grojo 4 000 skirtingų fortepijonų;
• 20 metų praleido gastrolėse užsienyje, Japonijoje gastroliavo daugiau nei 45, Pietų Amerikoje – 50, Šiaurės Amerikoje – 20, Kinijoje – 25 kartus;
• per koncertus beisbolo stadione Tokijuje ir futbolo stadione Kinijoje susirinko daugiau nei 40 000 žiūrovų į kiekvieną koncertą;
• jo pasirodymus matė daugiau kaip 5 milijonai žiūrovų;
• Populiariausią savo kūrinį „Ballade pour Adeline“ sugrojo daugiau nei 8 000 kartų.
 
Renginio vieta: VDU koncertų salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas.
Renginio data: 2008 kovo 8 diena, 19:00 val.
Bilietų kaina: 70 - 200 Lt (aptarnavimo mokestis 2 Lt vienam bilietui).
 
Į šį renginį e. bilietai neparduodami.
 
Nuolaidos (taikomos kasose): NE.
Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
 
Renginio organizatorius UAB „Pirmas Frontas“ /
www.pirmasfrontas.lt
Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.
Daugiau informacijos:
www.pirmasfrontas.ltAsmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje