Kristupo festivalis: GITAROS BALSAS

Kristupo festivalis: GITAROS BALSAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Classic BRIT Awards laureatas, „karščiausias pasaulio gitaristas“ (The Sunday Times), papuoš Kristupo vasaros festivalio programą!
Milošas Karadaglićius gitarą pamilo iš pirmo garso dar vaikystėje. Būdamas 17-os, pradėjo studijuoti Londono Karališkojoje akademijoje. Tuomet jam tai prilygo skrydžiui į Marsą. Tačiau buvo verta. Per vieną naktį, iš karto po debiutinio albumo „Mediterráneo“ (2011) pasirodymo, atlikėjas virto „klasikinės muzikos herojumi“ (The Telegraph).
Šiandien kritikai turi pasiraitoti rankoves, ieškodami vis naujų epitetų beprotiškam Milošo muzikalumui apibūdinti. Milijonai pasaulio klausytojų žavisi jame derančia roko žvaigždės charizma ir klasikine elegancija. O Gregory Porter, Steven Isserlis, Anoushka Shankar – tai tik keli vardai iš daugelio įspūdingų scenos partnerių.
Esame įsitikinę, kad po šio koncerto pagalvosite – kur, po galais, klasikinė gitara buvo anksčiau?

Programoje J. Dowland, R. Gerhard, I. Albeniz, H. Villa-LobosAtlikėjai:

- MILOŠ KARADAGLIĆ (klasikinė gitara, Jungtinė Karalystė/Juodkalnija)

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kristupo festivalis, Viešoji įstaiga

Daugiau informacijos: www.kristupofestivalis.lt kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje