Larion Diakov autorinės muzikos koncertas visai šeimai „Vidinė muzika“

Larion Diakov autorinės muzikos koncertas visai šeimai „Vidinė muzika“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas 2021 m. gruodžio 30 d. Larion Diakov autorinės muzikos koncertas visai šeimai „Vidinė muzika“. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2022 m. sausio 13 d.

Remdamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijomis, žiūrovų prašome dėvėti veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. į teatro renginius bus įleidžiami tik galimybių pasą turintys žiūrovai.

 

Larion Diakov – Klaipėdoje gyvenantis muzikos kūrėjas ir atlikėjas iš Karaliaučiaus. Jo teigimu, kiekvienas iš mūsų turime brangias vidines kerteles. Kartais jos užmirštamos, todėl nustoja skambėti ir yra neišgirstamos. Koncerto „Vidinė muzika“ metu bus siekiama gyva muzika atspindėti kiekvieno iš susirinkusiųjų vidines muzikas. Tai įgyvendinti padės preparuotas altas, įvairūs garso efektai, garso procesorius (loop station) bei unikalus klasikinės ir džiazo muzikos principų derinimas. Tokiu būdu realiu laiku bus sukurtos daugiasluoksnės partitūros, kurių neatsiejama dalis taps kiekvienas, atvykęs į koncertą. Koncerto, skirto visai šeimai, pagrindinis tikslas – prisipildyti vidine šiluma, ramybe ir keliauti į naujus mūsų gyvenimo metus.Atlikėjai:

Larion Diakov

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 5 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje