LĖ-KIAU-LĖ-KIAU (rež. E. Kižaitė)

LĖ-KIAU-LĖ-KIAU (rež. E. Kižaitė)

Pasirodymai:

01-26

trečiadienis


14:00

LĖ-KIAU-LĖ-KIAU (rež. E. Kižaitė) Nukeltas iš 2021 m. lapkričio 19 d.

Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras

nuo 13,00 €
Perkelta į 2022.01.26

01-27

ketvirtadienis


14:00

LĖ-KIAU-LĖ-KIAU (rež. E. Kižaitė) Nukeltas iš 2021 m. lapkričio 20 d.

Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras

nuo 13,00 €
Perkelta į 2022.01.27

2021 m. spalio 19 d. 14.00 val. spektaklis LĖ-KIAU-LĖ-KIAU bus perkeliamas į 2022 m. sausio 26 d. 14 val. Bilietų grąžinimas iki 2021 m. lapkričio 2 d. tose vietose, kuriose jie buvo įsigyti. Daugiau informacijos:  https://dramosteatras.lt/lt/bilietu-grazinimas/

2021 m. spalio 20 d. 14.00 val. spektaklis LĖ-KIAU-LĖ-KIAU bus perkeliamas į 2022 m. sausio 27 d. 14 val. Bilietų grąžinimas iki 2021 m. lapkričio 3 d. tose vietose, kuriose jie buvo įsigyti. Daugiau informacijos:  https://dramosteatras.lt/lt/bilietu-grazinimas/

Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. žiūrovams, vyresniems nei 16 m. privalomas galimybių pasas. Kaukių dėvėjimas yra rekomenduojamas visiems žiūrovams, vyresniems nei 6 m. 

Dėmesio!  Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

Kai tau keturiolika, leki visu greičiu ir neri stačia galva, siautėji su draugais ir myli, lipi ant stogo ir skęsti muzikoje. Norisi bučinių ir nuotykių, tūsų ir juoko, pripažinimo ir galios, supratimo ir palaikymo. Spektaklyje „Lė-kiau-lė-kiau“ paauglių pasaulis – komplikuotas, gyvas, jautrus ir aštrus – sukurtas ir atkurtas iš paauglių forumų internete, susitinkant ir bendraujat su 13-16 metų vaikais. Meilė ir sekstingas, draugystė ir išdavystė, patyčios ir vienatvė – tai iššūkiai, su kuriais susiduria šiandienos paauglys, trokštantis būti išklausytas ir suprastas.

Rūtos salė (4 aukštas).

Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.

Daugiau apie spektaklį: http://dramosteatras.lt/lt/spektaklis/lekiau/

 Atlikėjai:

Eglė Grigaliūnaitė

Greta Šepliakovaitė

Pijus Narijauskas

Gytis Laskovas

Martyna Gedvilaitė

Andrius Gaučas

Goda Petkutė

Arnas Ašmonas

Rokas Lažaunykas

Renginio trukmė: 1 val. 50 min., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje