LIETUVIŠKOS DAINOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

LIETUVIŠKOS DAINOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Pasirodymai:

07-29

penktadienis


19:00

LIETUVIŠKOS DAINOS XXVII PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Birštonas, Birštono kurhauzas

nuo 9,20 €

EUGENIJUS CHREBTOVAS (baritonas)

JUSTAS ČEPONIS (fortepijonas)

Programoje – Vytauto Klovos vokaliniai ciklai ir arijos iš lietuvių kompozitorių operų

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Dainininko Eugenijaus Chrebtovo įsitikinimu, visais laikais muzika, daina buvo tai, kas net ir pačiu sunkiausiu gyvenimo momentu padėdavo pakelti sunkumus, nugalėti apatiją, pasisemti šviesos ir vilties. Naujoje savo programoje, parengtoje su vienu ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos pianistų-koncertmeisterių Justu Čeponiu, atlikėjas su klausytojais dalinsis lietuviškomis dainomis.

E. CHREBTOVAS gimė Ukrainoje, 2004–2006 m. stažavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijoje (prof. V. Noreika ir V. Viržonis), o 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistro dainavimo studijas. Solistas sėkmingai pasirodė tarptautiniuose ir respublikiniuose dainininkų konkursuose: jis yra tarptautinio Tit Kuzik vokalistų konkurso pirmos vietos laureatas (2012, Estija), tarptautinio F. Šaliapino vokalistų konkurso „Golosa nad Pliosom“ laureatas (2010, Rusija), Z. Paulausko konkurse laimėjo III vietą (2001), taip pat yra St. Baro konkurso laureatas, Z. Paulausko konkurso diplomantas (2002) bei laureatas (I vieta, 2003).

2012–2014 m. E. Chrebtovas buvo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, 2013 m. debiutavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje, atlikdamas pagrindinį Onegino vaidmenį. P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“, o nuo 2015 m. yra šio teatro solistas. 2017 m. E. Chrebtovas debiutavo Estijos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje.

Solistas nuolat tobulina dainavimo įgūdžius meistriškumo kursuose, dažnai dainuoja Latvijos nacionaliniame ir Tartu „Vanemuinės“ teatruose, bendradarbiauja su dirigentais P. Vallet, C. Diederichu, P. Magi, G. Bisanti, G. Marciano, D. Vlasenko, M. Pitrėnu, G. Rinkevičiumi, R. Šerveniku, V. Lukočiumi, M. Staškumi, J. Geniušu.

J. ČEPONIS – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (prof. Z. Ibelgaupto fortepijono klasė) ir Paryžiaus nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos absolventas (prof. D. Pascalio fortepijono klasė). Šalia muzikos fortepijonui solo jis nuolat rengia įvairių žanrų programas su solistais vokalinės bei instrumentinės kamerinės muzikos ansambliuose, yra kviečiamas dirbti „Vilnius City Opera“ pastatymuose. Kartu su „Vilnius City Opera“ bei Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru atstovavo Lietuvai Dubajuje vykusioje pasaulinėje parodoje ,,EXPO 2020“.

Atlikėjas grojo su Lietuvos kameriniu (dir. R. Šervenikas), Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (dir. T. Ambrozaitis) orkestrais, koncertavo Vokietijos, Šveicarijos, Rumunijos, Graikijos, Prancūzijos bei daugelio Lietuvos miestų scenose. 2014 m. pelnė II vietą VII tarptautiniame Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurse (fortepijono grupėje), 2015 m. tapo I vietos laureatu V tarptautiniame studentų ir moksleivių kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso koncertmeisterių grupėje. 2015 m. J. Čeponiui buvo įteikta Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėka už Lietuvos vardo garsinimą tarptautiniuose konkursuose.

 Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje