Lietuvos Balsas. Kartos - SUPERFINALAS

Lietuvos Balsas. Kartos - SUPERFINALAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ypatingąją kovo 11-tą dieną „Lietuvos Balsas. Kartos” pasieks finišo tiesiąją.

Kovo 11-ąją vyksiantis “Lietuvos Balsas. Kartos” finalas jungiasi prie solidarumo bangos Ukrainai.

Specialiai į „Lietuvos Balso” finalą atvyksta „Ukrainos Balso” mokytoja, 2016-ųjų metų Eurovizijos nugalėtoja Jamala.

Visos balsavimo metu už skambučius surinktos pajamos ir 30% nuo šiandienos už parduodamus bilietus surinktų pajamų bus skirta “Mėlyna. Geltona” fondui, remiančiam Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius.

“Lietuvos balsas. Kartos” finale rungsis ne po vieną, o duetais ar net grupėmis įvairaus amžiaus muziką mylintys žmonės, kurie Kovo 11-osios proga atliks daug lietuviškos muzikos.

Aštuoni stipriausi projekto finalistai ir šeši muzikos profesionalai: Vaidas Baumila, Ieva Prudnikovaitė, Benas Aleksandravičius BA ir “69 danguje” kartu su kūrybos namų ELITAZ komanda sukurs nepamirštamą šou. Superfinalas - tai gyvos muzikos ir efektingų pasirodymų kova dėl galimybės vadintis geriausiais balsais šalyje.

Dalyvauja:

JAMALA

“Lietuvos balsas. Kartos” aštuoni finalistai Vaidas Baumila Benas Aleksandravičius BA.

Ieva Prudnikovaitė

69 Danguje

Meidė Šlamaitė

Džiugas Joneikis

 

“Lietuvos Balsas. KARTOS” pirmojo sezono superfinalas - dainuojanti revoliucija atnešė laisvę Lietuvai, kurią švęsime Kovo 11-ąją. Tegu mūsų dainos prisidės ir prie Ukrainos pergalės.

Renginio vedėjai: Rolandas Mackevičius ir Ieva Mackevičienė.

Pigiausi bilietai po 13,8 eur yra riboto matomumo.Renginio trukmė: 4 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje