Lietuvos balsas. Nugalėtojo turas su Vilniaus Bigbendu

Lietuvos balsas. Nugalėtojo turas su Vilniaus Bigbendu

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Balandžio 6 dieną, Alytuje turėjęs įvykti Lietuvos Balso nugalėtojos Monikos Marijos su Vilniaus Bigbendu turo koncertas yra atšaukiamas. Maloniai kviečiame gražiausiu šalies balsu pripažintos atlikėjos koncerą išgirsti ir pamatyti gyvai balandžio 30 dieną, Kauno Renginių Oazėje. Norinčius savo įsigytus bilietus iškeisti į koncerto bilietus Kaune, prašome IKI BALANDŽIO 9 D. susisiekti el.paštu ausrine.dobilinskaite@elitaz.lt. Tiems, kam pakeitimas netinka bilietus nuo BALANDŽIO 9 D. iki balandžio 20 d. galėsite grąžinti ten kur juos įsigijote!

Išgirsk galingiausią 2017 metų šalies balsą! Kokybiškiausio muzikinio projekto "Lietuvos balsas" penktojo sezono nugalėtojos Monikos Marijos grandiozinis turas po Lietuvą su žymiuoju Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe! Balsas sužavėjęs šimtus tūkstančių ir pelnęs garbę vadintis geriausiu Lietuvoje! Profesionalų sukurta programa ir įspūdingas šou kartu su kitais penktojo sezono mylimiausiais! Tu privalai tai pamatyti!Atlikėjai:

Monika Marija

Vilniaus Bigbendas

Elitaz muzikos grupė

Gražvydas Sidiniauskas

Paulina Paukštaitytė

Vilius Popendikis

Žemaitukai

Kristina Radžiukynaitė

Gabija Lokytė

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Bekaras, VšĮ.

Daugiau informacijos: Alytuje - vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje