Lietuvos kamerinis orkestras iš arti

Lietuvos kamerinis orkestras iš arti

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Šiuolaikinės muzikos festivalis IŠ ARTI

Lapkričio 10 -18 d.

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas Sergej Krylov

Solistai:

GIOVANNI DA SILVA (tenoras)

VALENTINAS GELGOTAS (fleita)

ROBERTAS BEINARIS (obojus)

VAIVA EIDUKAITYTĖ-STORASTIENĖ (klavesinas)

CAPPELLA‘A

Aušra Smičiūtė, Kristina Jatautaitė, Rasa Serra, Mindaugas Putna

Dirigentė ADRIJA ČEPAITĖ

Programa:

Bronius Kutavičius – „Dzūkiškos variacijos“ kameriniam orkestrui

Osvaldas Balakauskas – Koncertas obojui, klavesinui ir styginiams

Zita Bružaitė – „Adagio“ obojui, vokaliniam kvartetui ir kameriniam orkestrui (premjera)

Algirdas Martinaitis – „Musikalisches Opfer“ („Muzikinė auka“) tenorui, fleitai, obojui ir kameriniam orkestrui

IŠ ARTI artėja

Kaip ir kasmet, vieną lapkričio savaitę Kauno koncertines erdves užlies šiuolaikinės muzikos bangos. Ištikimiems orkestrinės, kamerinės muzikos ir lietuviško roko gerbėjams – siūlome apsilankyti Kauno valstybinėje filharmonijoje, sekančius muzikos ir vizualiųjų jungčių įvykius – užsukti į Kauno paveikslų galeriją, o norinčius ne tik klausytis, bet ir aktyviai įsilieti į siautulingus ritmus, pajudėti – kviečiame į Žalgirio arenos kamerinę salę „Bosca“. Lapkričio 10–18 dienomis vykstančiame festivalyje – lietuvių autorių premjeros, žinomi ir nauji kolektyvų, kompozitorių bei atlikėjų vardai, intriguojantys akademinės-pramoginės muzikos perpynimai.

Pirmame festivalio koncerte sutelktas didelis dėmesys lietuvių muzikai ir jos metrams – Broniui Kutavičiui, Osvaldui Balakauskui ir Algirdui Martinaičiui. 8–9 dešimtmečiais sukurti minėtų autorių kūriniai – „Dzūkiškos variacijos“, Koncertas obojui, klavesinui ir styginiams, „Muzikinė auka“ šiandien pelnytai vadinami lietuvių moderniosios muzikos klasika, naujojo skambesio proveržiu. Programoje bus atliktas ir naujas Zitos Bružaitės kūrinys „Adagio“. Sumanymas parašyti melodingą, baroko, modernizmo ir džiazo elementus jungiančią kompoziciją kilo iš siekio simboliškai apjungti trijų didžiausių Lietuvos miestų pajėgas (Vilniaus – orkestras, Klaipėdos – džiazo vokalinė grupė „CappellaA“, Kauno – autorė ir obojininko Roberto Beinario gimtasis miestas), taip pat – emociniu išraiškingumu priartėti pagal tuo pačiu pavadinimu sukurtų Tomaso Giovanni Albinoni ir Samuelio Barberio pavyzdžių. Pirmoje programoje įsiterpusi XX amžiaus pradžioje anglų kompozitoriaus Geraldo Finzi sukurta kompozicija „Eclogue“ – paskyrimas vingrios ir spalvingos fortepijoninės muzikos mylėtojams. Specialiai šiai programai kūrinį parengė pianistė Simona Zajančauskaitė. Koncerto puošmena – portugalų kilmės solistas Giovanni da Silva (Vokietija), kuris atliks

Algirdo Martinaičio kūrinį „Muzikinė auka“, o skambančius kūrinius diriguos jaunosios kartos lietuvių dirigentė Adrija Čepaitė. Muzikos ir vaizduojamųjų menų universiteto Grace (Austrija) absolventės veikla apima daug sričių: grigališko choralo ir senosios muzikos programas, orkestrinės muzikos patirtis Europos šalių orkestruose.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

LOW AIR 10 FEST: vizualus šokio spektaklis - ŽAIDIMAS BAIGTAS

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 24 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 12 val. 44 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 12 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 6 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje