Lilas ir Innomine - Nepadorus koncertas

Lilas ir Innomine - Nepadorus koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Patekimas į stovimą parterį bus ribojamas (tik su stovimo parterio bilietais).

„Lilas ir Innomine“: „Nepadoriame koncerte“ bus sausakimša

Koncertas gali atrodyti kaip siurrealistinis filmas – taip teigia lapkričio 26 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje pasirodymą „Nepadorus koncertas“ surengsiantis hiphopo duetas „Lilas ir Innomine“. Grupė koncerte ketina papasakoti istoriją, kurioje bus daug mažų detalių ir konceptualių žinučių.

„Šį pasirodymą statom kaip keistą, šiurpoką filmą, truksiantį beveik dvi valandas. Visa programa bus suregzta į istoriją, kurią galės sekti atidesni klausytojai ir žiūrovai. Nenorėjom spalvoto maskarado su atskiru šou kiekvienai dainai, todėl stengiamės viską sustatyti taip, kad koncertas būtų vienas bendras kūrinys, o ne jų kratinys“, – sakė dueto narys Lilas.

Pasak jo, daug dėmesio yra skiriama muzikos skambesiui, o Innomine kaip juvelyras jau keli mėnesiai nuo ryto iki vakaro užsidaręs studijoje krapšto kiekvienos dainos kiekvieną garselį.

„Jeigu kalbėtume apie koncertą kaip šou, to tikrai bus, tačiau tai nebus fejerverkai ir konfeti. Mane visada traukė mažos detalės, nestandartiniai sprendimai, žinutės. Būtent į tokį šou ir koncentruojamės“, – pasakojo Lilas.

„Nepadoraus koncerto“ metu bus galima išgirsti ir naujos dueto kūrybos. Prieš metus išleidę albumą „Tu – naktis“, šį rudenį vaikinai vėl grįžo į įrašų studiją ir ruošia kūrinius, kurie klausytojų ausis pasieks kitais metais.

Renginio organizatoriai „Seven Live“ jau dabar neabejoja, kad paklausyti „Nepadoraus koncerto“ susirinks pilna „Avia Solutions Group“ arena, ir kartu atkreipia dėmesį tų, kurie dar neįsigijo bilietų – nuo spalio 28 d. jie taps brangesni.

„Pagal tai, kaip yra perkami bilietai į pasirodymą Vilniuje, akivaizdu, kad tai bus didžiausias mūsų koncertas. Stengiamės padaryti, kad jis taptų ir įspūdingiausias“, – sakė Lilas.Atlikėjai:

Lilas ir Innomine

Renginio trukmė: 3 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: www.sevenlive.lt

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje