LINO MŪKA edukacinė lino darbų šventė

LINO MŪKA edukacinė lino darbų šventė

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Unikalus renginys, kurį reikia  ne pamatyti, o dalyvauti.

„Lino mūka“ – tai jau 9 - oji edukacinė-kultūrinė rudens šventė, kurioje  praeities tradicijos, dabarties kūrybiškumas ir lino kančia virsta šiltu žmonių bendravimu,  tai malonus pažintinis pasibuvimas, bendravimas, edukacija, kartu ir poilsis su muzika aukštaitiškame vienkiemyje

Čia lydimi dainų  stebėsite, o norintys ir išbandysite linų darbų linksmumą.. Linai raunami, klojami į pievą, statomi ir rišami į pėdus, paskui statomi į gubas, kraunami į arklinį vežima ir vežami į kiemą, kur darbščios moterys  linus, mina, bruka, šukuoja, verpia ir audžia, o vyrai virves veja.

Minsime mįsles, susipažinsime su linų darbų papročiais. Veiks tautodailininkų mugė. Parsivešite puokšte linų.

Jau tapo tradiciją į renginį atvykti pasipuošus lininiais rūbais arba bent jau lininiu akcentėliu.

 Padirbėję galėsite pailsėti klausydami koncerto  "NE TIK APIE MEILĘ"

-      …….išsiskleis žinomos ir mylimos melodijos: garsiausios arijos ir duetai iš miuziklų, operečių, populiarios dainos. Na, o jas atliks dainininkai, kurių balsai, charizma ir meistriškumas atskleis tikrąjį vokalinės muzikos spindesį: tenoras Egidijus Bavikinas, sukūręs įsimintinus vaidmenis miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“,  „Aida“,  „Karmen“, ir kt. netruks įrodyti, jog koncertuose jo personažai tokie pat gyvi, įtikinami, kaip ir spektakliuose. Žavingoji dainininkė Ona Kolobovaitė, projekto „Triumfo arka“ laureatė,  užburianti muzikalumu ir nuoširdumu, pakvies išgyventi kiekvieną muzikos taktą bei kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras, akomponuojant  pianistei Beatai Vingraitei- Andriuškevičienei

Kur rasti:

https://www.google.lt/maps/@55.8909072,25.3927371,6207m/data=!3m1!1e3?hl=ltAtlikėjai:

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Ne vien tik apie meilę" Ona Kolobovaitė (sopranas)

Beata Vingraitė - Andriuškevičienė (fortepijonas)

poetės dr. Elvyra Gruzdevienė, Danutė Mažeikienė

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Ieškojimai, VšĮ

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Lino-mūka-2292049787726309/?modal=admin_todo_tour

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Rėmėjai

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje