LIŪDNI SLIBINAI „Viskas netrukus baigsis“

LIŪDNI SLIBINAI „Viskas netrukus baigsis“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Artėjant pasirodymui bilietai brangs. Programa rekomenduojama jau turintiems 14 metų ir vyresniems gyventojams.

Išskirtinio formato programoje - „Liūdnų slibinų“ tandemo Aistės Lasytės, Vaido Kublinsko ir Dominyko Vaitiekūno autorinė kūryba, kurios neišgirsite kituose grupės koncertuose. Muzika, nepasaldinta poezija ir atviri pokalbiai su autoironišku humoru apie gyvenimo pabaigas. Kamerinė aplinka, leidžianti betarpiškai bendrauti su atlikėjais, lyg būtumėte užėję pas juos į svečius. Tikras gyvas garsas be mikrofonų ir kolonėlių. Viename pasirodyme – tik 100 vietų.

Prieš metus startuvusi netradicinė „Liūdnų slibinų“ programa įvairiuose miestuose sulaukė palankių žiūrovų įvertinimų. Sausakimšas koncertines sales renkanti grupė į „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymus priima tik po 100 žiūrovų, taip kurdami kitokią patirtį publikai ir sau patiems. „Liūdnų slibinų“ galvos sako, kad būtent šia savo kūryba nori dalintis be sceninės pompastikos, artimesniame santykyje ir su mažiau masės gaudesio. Todėl „Viskas netrukus baigsis“ ir toliau gyvuoja kaip atskiras renginys nuo įprastų grupės koncertų.

„Liūdnų slibinų“ tandemas Vaidas Kublinskas, Aistė Lasytė ir Dominykas Vaitiekūnas originalius tekstus ir muziką sukūrė būtent „Viskas netrukus baigsis“ programai, tad jų neišgirsite kituose grupės koncertuose. Maišydami muziką, autoironijos kupinas eiles ir įvairiems gyvenimams aktualias įžvalgas „Liūdni slibinai“ šiuose pasirodymuose kalba apie gyvenimo pabaigas. Neribodami savęs sceninėmis taisyklėmis ar įsišaknyjusiomis baimėmis, tarsi susitikę su senais pažįstamais, jie nagrinėja santykių, darbų, gyvenimo sename bute, norų, malkų ir savo paties pabaigos temas, kurios jų kūryboje įgauna šviesų ir pozityviai nuteikiantį toną. Pasirodymuose netrūksta ir subtilaus humoro, kuris „Viskas netrukus baigsis“ kontekste kartais įgauna ir aštresnio juodo atspalvio.

Išskirtinis pasirodymo formatas leidžia be sceninio barjero bendrauti su „Liūdnų slibinų“ trijule kamerinėje aplinkoje. Kaip teigia patys atlikėjai, „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymo žanras - gyventojų susirinkimas, kur susitinka gyvenantys ir apie savo gyvenimą mąstantys gyventojai. Tiesa, labai jaunų žmonių į „Viskas netrukus baigsis“ sanbūrį „Liūdni slibinai“ nekviečia. Tačiau primena, kad kuo anksčiau pradėsit galvoti apie pabaigą, tuo daugiau laiko turėsit.

„Viskas netrukus baigsis“ dainas taip pat galima išgirsti paskutiniame grupės albume. Leisdami sau atsisakyti tobulybės paieškų įrašuose atlikėjai užfiksavo tik realaus atlikimo akimirką – be suklydimų užglaistymo ar garso technologijomis pagražinto skambesio.

----------

LIŪDNI SLIBINAI – liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojanti, teatrališkai išradinga ir muzikaliai sąmoninga grupė. Gyvuose savo pasirodymuose šie atlikėjai pavergia žiūrovus šiltu bendravimu, nestandartiniais „šou“ sprendimais ir šmaikščiomis įžvalgomis. Trejus metus iš eilės „Liūdni slibinai“ buvo nominuoti Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., kuriuose pelnė 2012 Metų grupės titulą. Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija, laimėjo alternatyvios muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. 2011 Tautos Balso nominacijoje. Aštuonerius metus gyvuojantys „Liūdni slibinai“ yra išleidę keturis albumus, surengę koncertus tautiečiams Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Išsamesnė informacija: www.liudnislibinai.lt



Atlikėjai:

Dominykas Vaitiekūnas

Aistė Lasytė

Vaidas Kublinskas

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Liūdni slibinai VšĮ.

Daugiau informacijos: info@liudnislibinai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje