LIVE: Mieloji x Eglė Pelienė-Venslovė. Veidotyros sesija

LIVE: Mieloji x Eglė Pelienė-Venslovė. Veidotyros sesija

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys vyks „Zoom“ platformoje rugsėjo 22 d. 19 val.

Įsigijus bilietą į renginį, susisiekite su renginio organizatoriais el. paštu mieloji@mieloji.lt : atsiųsime registracijos formą, kurioje pasirinksite Jums tinkamą individualios konsultacijos per „Zoom“ laiką (rugsėjo 23 – spalio 7 d.), taip pat gausite ir bendros paskaitos nuorodą.


Sąmoningo gyvenimo būdo žurnalas „Mieloji“ (www.mieloji.lt) rengia veidotyros sesiją, kurią sudarys bendra paskaita/pokalbis apie veidotyrą ir individuali veidotyros konsultacija su psichologe, veidotyros eksperte Egle Peliene-Venslove.

Kas tai yra veidotyra? Veidotyra (angl. face-reading) – tai asmenybinių savybių ir elgsenos dėsningumo metodika. Ji atskleidžia fiziologinius ir psichologinius ryšius tarp žmogaus veido bruožų, kūno sudėjimo ir kūno kalbos, veido mimikų ir jo elgsenos. Tai praktinė žmogaus psichologija ir jokios mistikos.

 

Ką sužinosite iš veidotyros?

-  Kokie yra žmogaus įgimti ir įgyti intelekto duomenys;

-  Kokie žmonių įgimti talentai, kur jie pasireikš ir kokiomis aplinkybėmis, kaip juos galima išnaudoti;

-  Moralinių bruožų kompleksą – atvirumą,  sąžiningumą, ryžtą, atsakomybės jausmą;

-  Nervų sistemos labilumą,  streso toleravimą – agresiją, konfliktiškumą

-  Žmogaus mąstymo ypatumus;

-  Kokiam žmogui įgimtas lyderystės, autoriteto siekimo potencialas;

-  Darbo  sferos tinkamumą;

-  Iniciatyvumą, pasyvumą;

-  Iš veido bruožų nustatysite, kokie žmogaus gebėjimai dirbti  tam tikrose veiklos; srityse – pardavimuose, klientų aptarnavime, vadovavime ir kt.;

-  Nustatysite žmogaus darbingumo lygį;

-  Žinosite ir mokėsite atskirti, kaip žmogus  priima informaciją ir sprendimus;

-  Skaitydami veido bruožus  žinosite, kas motyvuoja ir demotyvuoja žmogų;

-  Pažinę veido bruožus gebėsite perskirstyti darbo funkcijas  formuojant projektų komandą, siekdami efektyvių  sprendimų ir rezultatų.

 

Daugiau apie psichologę, veidotyros ekspertę Eglę Pelienę-Venslovę: veidotyra.lt - Apie mus (peliene-venslove.lt) Konsultacijose jai talkins kolegė, veidotyros ekspertė Edita Andrulionė.Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Pilna gyvenimo, MB

Daugiau informacijos: www.mieloji.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje