LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Mathias Énard

LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su rašytoju Mathias Énard

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Renginys vyks lietuvių/ anglų kalba. Įsigydami LIVE transliacijos bilietą - pasirinkite kokia kalba norėsite stebėti renginį - lietuvių ar anglų. Atitinkamai įsigykite pasirinktos kalbos bilietą.

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

1) Prieš transliaciją prisijunkite prie savo paskyros - su tais pačiais prisijungimais, kuriais jungėtės, kai pirkote bilietą; PRISIJUNK mygtuką rasite virš TIKETA logotipo;
2) Kai prisijungsite - virš TIKETA logotipo matysite savo vardą - paspauskite ant jo;
3) Pateksite į savo paskyros langą, kuriame paspauskite BILIETAI/ PIRKIMO ISTORIJA;
4)  Tada jums atsidarys langas, kuriame bus jūsų įsigytas bilietas, ir renginio dieną jums teliks paspausti mygtuką žiūrėti, aktyvuoti bilietą, dar kartą paspausti žiūrėti ir mėgautis renginiu, kai šis prasidės!

Svečiuose rašytojas Mathias Énard

Mathias Énard (Matijasas Enaras) – vienas garsiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų, lietuvių skaitytojams pažįstamas iš knygos „Kompasas“ (Baltos lankos, 2019; vertė „Metų vertėjo krėslo“ laureatė Violeta Tauragienė). Romanas buvo apdovanotas „Goncourt“ premija (2015) ir nominuotas „Man Booker International“ premijai (2017).

M. Énard studijavo persų ir arabų kalbas, ilgai gyveno Artimuosiuose Rytuose. Gaivališkas, nakties nutamsintas, muzikos prisodrintas, karčiai saldaus humoro ir meilės ilgesio perlietas, kvapą atimančios erudicijos lydimas somnambuliškas „Kompasas“ – tai kelionė po praėjusias epochas, kvietimas save suvokti per kitą: atrasti kitą savyje, nuolat ieškoti santykio tarp Rytų ir Vakarų, vakardienos ir rytdienos, tirpdyti sienas tarp šalių, kalbų, kultūrų ir laikmečių.

Dalius Jonkus – filosofas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, humanitarinių mokslų daktaras, Lietuvos fenomenologų draugijos prezidentas, Lietuvos filosofų draugijos narys. Vienas pirmųjų iš Lietuvos filosofų sujungė įvairias fenomenologijos sritis į vientisą sistemą. Jo filosofijai svarbiausia yra sugrįžimas prie pačių daiktų, fenomenų suvokimo per asmeninės patirties prizmę. Filosofas apeliuoja į intuiciją, ragina išsivaduoti nuo išankstinių nusistatymų, natūralistnių prietarų ir, reflektuojant patirtį, atrasti transcendentalinę fenomeno esmę.Atlikėjai:

Dalyvauja Mathias Énard (Prancūzija)

renginį veda Dalius Jonkus

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje