LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su Alvydu Šlepiku

LIVE: Vilniaus lapai. Vakaras su Alvydu Šlepiku

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

1) Prieš transliaciją prisijunkite prie savo paskyros - su tais pačiais prisijungimais, kuriais jungėtės, kai pirkote bilietą; PRISIJUNK mygtuką rasite virš TIKETA logotipo;
2) Kai prisijungsite - virš TIKETA logotipo matysite savo vardą - paspauskite ant jo;
3) Pateksite į savo paskyros langą, kuriame paspauskite BILIETAI/ PIRKIMO ISTORIJA;
4)  Tada jums atsidarys langas, kuriame bus jūsų įsigytas bilietas, ir renginio dieną jums teliks paspausti mygtuką žiūrėti, aktyvuoti bilietą, dar kartą paspausti žiūrėti ir mėgautis renginiu, kai šis prasidės!

Vakaras su Alvydu Šlepiku

Renginio kalba (LT)

Alvydas Šlepikas – rašytojas, poetas, scenarijų autorius ir režisierius. Jo romanas „Mano vardas – Marytė“ („In the Shadow of Wolves“, į anglų kalbą vertė Romas Kinka) buvo įtrauktas į „The Times“ sudarytą geriausiųjų 2019 m. knygų sąrašą, ji taip pat buvo paskelbta geriausiu mėnesio istoriniu romanu Jungtinėje Karalystėje. Kūrinys, pasirodęs dar 2011-aisiais, Lietuvoje susilaukė devynių leidimų. 2012 m. romanas pripažintas Metų knyga ir įtrauktas į kūrybiškiausių metų knygų dvyliktuką. Tais pačiais metais jis pelnė Lietuvos rašytojų sąjungos, o dar po metų – Patriotų premiją. „Mano vardas – Marytė“ išversta į anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų, čekų, latvių, estų, ukrainiečių ir olandų kalbas.

Naujausioje Alvydo Šlepiko poezijos rinktinėje „Mano tėvas žūsta“ (2019) publikuojami tiek nauji, tiek iš ankstesnių rinkinių bei rinktinių atrinkti autoriaus tekstai. Už šią knygą autoriui ką tik įteikta Jotvingių premija. Jo eilėraščiai ir trumpoji proza publikuoti užsienio antologijose, almanachuose ir periodinėje spaudoje.

Andrius Bialobžeskis – profesionalus Lietuvos aktorius, už atliktus vaidmenis pelnęs 2004 m. „Auksinio scenos kryžiaus“ ir 2011 m. „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus. Andrius, puikiai žinomas Lietuvos publikai iš vaidmenų teatre ir kine, yra neabejingas poezijai, ją mėgsta, jaučia, emocionaliai skaito ar net dainuoja, rengia pasirodymus.

Aktorius įsitikinęs, kad „poezija aktorystei – geras urvas. Esi laisvas surasti ten emocijas, kurios tau reikalingos, ir asociatyviai sukurti siužetą. Ir žmonės gerai klauso poeziją. Turim brangakmenį ir vertiname jį. Gerai, kad ne masiškai.“

Linas Rupšlaukis – muzikantas, kompozitorius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, įvertinimus pelnęs užsienyje bei Lietuvoje. Aktyviai įsitraukia į skirtingų žanrų bei pobūdžių projektus, lanksčiai veikia skirtinguose amplua. Pastaraisiais metais jo kompozicijos dažnai skamba tarptautiniuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose, muzikas eksperimentuoja solo žanre.Atlikėjai:

Dalyvauja rašytojas Alvydas Šlepikas

trimitininkas Linas Rupšlaukis

renginį veda aktorius Andrius Bialobžeskis

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje