LIVE: vyno degustacija „Mitas ar tiesa?“

LIVE: vyno degustacija „Mitas ar tiesa?“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DĖMESIO! Dalyviai, norintys gauti degustacinį paketą su vynu, organizatoriui turės susimokėti papildomą 5 eurų/asmeniui mokestį. Įsigijus degustaciją, bilieto kopiją ir adresą, kuriuo norite gauti degustacinį paketą, atsiųskite el. paštu info@degustuotojai.ltTai padaryti būtina kuo anksčiau ir ne vėliau kaip iki 2021.02.18 10:00 val. Daugiau informacijos tel. 865860641.

Apie renginį:

Online degustacijos - tai puikus būdas neišeinant iš namų turiningai praleisti laiką, kartu lavinant skonį bei praplečiant savo žinių bagažą.

Tai interaktyvi, skatinanti mąstyti ir dirbti su savo receptoriais degustacija, kurios metu yra ne tik ragaujamas vynas, bet taip pat griaunami apie jį paplitę mitai.

Kaip vyksta online vyno degustacijos?

Jums tereikės pasiruošti kelias tuščias taures vynui ir numatytu laiku per savo telefoną ar kompiuterį jungtis prie Google Meet vaizdo konferencijos nuorodos. Degustacija vyks realiu laiku.

Vynu pasirūpinsime mes ir kurjeriu atsiųsime jį tiesiai į namus!

Degustaciją ves sertifikuota vyno žinovė Monika Žemaitytė-Chua iš Degustuotojai.lt

Išgirsite neįtikėtinų faktų ir pasakojimų, išmoksite degustuoti vyną taip, kaip tai daro profesionalai, degustuosite kartu su vyno žinove ir susipažinsite su skirtingais vyno stiliais, galėsite spėlioti vyną ir užduoti rūpimus klausimus.

Kokį vyną degustuosite?

Ragausite 5 skirtingų stilių vyno, tarp kurių bus ir gerai žinomų, ir itin retų rūšių. Visi vynai aukštos kokybės, iš puikiai vertinamų vyninių.

Degustacinis paketas, kurį sudaro 5 vyno buteliukai po 100 ml vyno, bus išsiunčiamas kiekvienam dalyviui į bet kurį Lietuvos kampelį.*

Kad būtų daugiau intrigos ir azarto, degustuojama aklai – tai reiškia, kad dalyviai nežinos, kokios rūšies vyną ragauja, todėl galės pasitikrinti savo sugebėjimus atspėti, koks tai vynas. Žinoma, degustacijos eigoje paslapties šydas bus atidengtas ir visi vynų pavadinimai atskleisti.

Degustacijos tema: MITAS ar TIESA?

Žemiau esantys teiginiai yra tik paplitę mitai apie vyną ar tikrų tikriausia tiesa?

·        „Metalinis šaukštelis, įdėtas į putojančio vyno butelį, apsaugo vyną nuo burbuliukų praradimo“

·        „Jei vyno butelis turi užsukamą kamštelį, vynas prastos kokybės.“

Ko gero, visi esame girdėję daug panašių teiginių apie vyną, kurie privertė susimąstyti mitas tai ar tiesa. Būtent panašius mitus ir aiškinsimės degustacijos metu.

Kam skirta degustacija?

Ši degustacija labiausiai tinkama pradedantiesiems vyno pažinėjams, tačiau pažengę vyno degustuotojai taip pat tikrai nenuobodžiaus! Degustuotojai privalo būti ne jaunesni nei 20 metų.

Kas organizuoja šią degustaciją?

Šią degustaciją kaip ir daugelį kitų organizuoja Degustuotojai.lt – tai naujas pačioms įvairiausioms degustacijoms dedikuotas projektas.

 

Dėmesio! Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Remiantis Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme įtvirtintu draudimu, alkoholio kaina nėra įtraukta į bilieto kainą. Dalyviai, norintys gauti degustacinį paketą su vynu, organizatoriui turės susimokėti papildomą 5 eurų/asmeniui mokestį.

*Siuntimui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis, kuris mokamas tiesiogiai organizatoriui.

 Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 10 val.


Asmenys iki 20 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: WINE & SMILE, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 24 d., 14:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 7 val. 0 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

Profesionalus kilnojamas „Amber cirkas” - gastrolės

  • Vilnius, aikštelė prie PC „Akropolis“ (Ozo g. 25)
  • Liepos 24 d., 17:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 10 val. 1 min.
6,72 € 11,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje