LIVE: Web Seminaras „Tėvelių mokykla“

LIVE: Web Seminaras „Tėvelių mokykla“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

REGISTRAVIMO Į PASKAITĄ TVARKA:
•    Įsigyjate bilietą.
•    Registruojatės į paskaitą elektroniniu paštu zindymas@gintarine.lt, kartu prisegate bilietą. Jokių kitų asmens duomenų nurodyti nereikia.
•     2 d.d. iki seminaro pradžios į savo elektroninį paštą gaunate nuorodą registracijai ir prisijungimui gauti.
•    Informacijos pasiteiravimui  +37068672201. Informacija suteikiama darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 18:00 val

APIE PASKAITĄ:
Gimus vaikui, tėčiais tapę vyrai dažnai jaučia nerimą. Pirmosios dienos, savaitės ar netgi mėnesiai gali būti nelengvi – reikia laiko apsiprasti su naujovėmis, atrasti dienos režimą, išmokti daugybę naujų dalykų.
Tačiau pakanka žinoti pagrindines kūdikio priežiūros taisykles bei turėti reikalingiausių priemonių ir kūdikio priežiūra taps kur kas paprastesnė. Sunkumai žengiant pirmuosius tėvystės žingsnius kartais gąsdina ir šiuolaikiniams tėvams kelia vis daugiau klausimų:

    kaip padėti mamai organizuoti žindymą;
    kodėl kūdikis žagsi;
    ar būtina mažylį atrūginti;
    ar atpylinėjimas yra liga;
    kaip stiprinti naujagimio vietinį imunitetą;
    kiek kartų turėtų tuštintis ir kokios spalvos;
    kaip keisti sauskelnes;
    ir daug kitų klausimų.

Puikus būdas formuoti ryšį su savo vaiku – atlikti tėvų pareigas: keisti sauskelnes, aprengti, maudyti, guldyti miegoti ir t. t. Nebijokite atvirai rodyti meilę savo žmonai ir kūdikiui prisilietimais bei nuoširdžiu bendravimu. Rūpinkitės jais ir padėkite, palaikykite žmoną. Praleiskite daugiau laiko su savo mažyliu ir leiskite mamai pailsėti bei atsikvėpti.
 Atlikėjai:

Lektorė Natalja Bartkevičienė, žindymo konsultantė

Renginio trukmė: 2 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: LIMEDIKA, UAB

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje