LUKAS GENIUŠAS SKAMBINA J. BRAHMSĄ

LUKAS GENIUŠAS SKAMBINA J. BRAHMSĄ

Pasirodymai:

04.18

ketvirtadienis


19:00

LUKAS GENIUŠAS SKAMBINA J. BRAHMSĄ

Vilnius, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

nuo 15,00 €

Valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

F. Schubert. „Nebaigtoji simfonija“ Nr. 8 h-moll, D. 759

J. Brahms. Koncertas fortepijonui Nr. 2 B-dur, op. 83

Lukas Geniušas, fortepijonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Žymių muzikų šeimoje gimęs pianistas Lukas Geniušas – vienas garsiausių lietuvių pianistų pasaulyje. 2015 m. laimėtas sidabro medalis tarptautiniame P. Čaikovskio konkurse jaunajam menininkui atvėrė prestižinių pasaulio koncertų salių duris. Pasirodymai nuo Paryžiaus iki Tokijo, nuo Montevidėjaus iki Toronto – vos 28-erių sulaukęs L. Geniušas per sezoną sugroja daugiau negu 70 koncertų. „Spindesys ir branda, nugalėtojo talentas ir gili interpretacija“, – taip pianisto pasirodymą 2016 m. apibendrino įtakingas Didžiosios Britanijos dienraštis „The Guardian“. L. Geniušas jau yra koncertavęs su Hamburgo, Duisburgo, BBC Škotijos, Sankt Peterburgo filharmonijos, „Kremerata Baltica“, Sankt Peterburgo Marijos teatro ir kitais žymiais simfoniniais orkestrais. Menininkas žavi klausytojus ne tik įspūdingu virtuoziškumu, bet ir stilingumu, intelektualia ištarme, temperamento, emocijų ir logikos derme. Šį vakarą antroje koncerto dalyje L. Geniušas atliks vokiečių romantiko Johanneso Brahmso (1833–1897) koncertą fortepijonui ir orkestrui Nr. 2 B-dur, op. 83.

Koncerto pradžioje skambės išskirtinis austrų romantinės muzikos kompozitoriaus Franzo Schuberto (1797–1828) kūrinys – simfonija Nr. 8 h-moll, visame pasaulyje žinoma „Nebaigtosios simfonijos“ pavadinimu. Tai vienintelė simfonija pasaulyje, kurią sudaro vos dvi dalys vietoje įprastų keturių. Muzikologai iki šiol nesutaria, kodėl F. Schubertas taip ir nebaigė savo aštuntosios simfonijos. Dažniausiai spėliojama, kad jam sutrukdė liga ar staiga kilęs įkvėpimas rašyti kitą kūrinį. Nepaisant visko, F. Schuberto „Nebaigtoji simfonija“ laikoma vienu įdomiausių, išraiškingiausių ir paslaptingiausių šio žanro kūrinių pasaulyje.

Šį vakarą Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos jo meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Gintaras Rinkevičius.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

Muziejaus virtualaus turo pagalba galėsite pavaikščioti po rūmų erdves ir susidaryti įspūdį, kokį vaizdą matysite koncertų metu -

https://www.google.com/maps/@54.6859227,25.2890703,2a,63.6y,157.7h,70t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF8RkZOWY8pYZazCvyE3Kg!2e0!3e5!7i13312!8i6656

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

 Klaipėdos „Neptūnas“ - Prienų „Skycop“

Klaipėdos „Neptūnas“ - Prienų „Skycop“

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Sausio 19 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 18 val. 35 min.
3,50 € 5,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT SPORTO LOŽĖ. Vilniaus RYTAS - Panevėžio LIETKABELIS

PRAMOGAUKIT SPORTO LOŽĖ. Vilniaus RYTAS - Panevėžio LIETKABELIS

  • Vilnius, Siemens arena
  • Sausio 19 d., 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
18 d. 21 val. 59 min.
8,28 € 13,80 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

Galioja iki: 02-09

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje