LVSO | ALEXANDER KNIAZEV: VIOLONČELININKAS IR PIANISTAS

LVSO | ALEXANDER KNIAZEV: VIOLONČELININKAS IR PIANISTAS

Pasirodymai:

10-23

penktadienis


19:00

LVSO | ALEXANDER KNIAZEV: VIOLONČELININKAS IR PIANISTAS

Vilnius, Vilniaus kongresų rūmai

- 20 %
nuo 9,00 €

L. van Beethoven. Koncertas fortepijonui Nr. 3 c-moll, op. 37

C. M. von Weber. Uvertiūra iš operos „Laisvasis šaulys“

R. Schumann. Koncertas violončelei a-moll, op. 129

Alexander Kniazev, violončelė, fortepijonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Pasaulinio garso violončelininkas Alexanderis Kniazevas – vienas iškiliausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų, tikra šio žanro legenda. Kritikai šiam atlikėjui negaili pagyrų – menininkas ypač vertinamas už neįtikėtiną muzikalumą, originalią minties raišką ir fenomenalią atlikimo techniką („BBC Music Magazine“), o klausytojus žavi jo nepaprasta charizma, išraiškinga ekspresija bei išskirtinė energija. A. Kniazevas yra du kartus tapęs Tarptautinio P. Čaikovskio konkurso laureatu (1978 m. ir 1990 m.), tris kartus pelnęs prestižinį Vokietijos „Echo Klassik“ prizą, skiriamą už išskirtinius muzikos įrašus. Jis nuolat koncertuoja prestižinėse koncertų salėse su visais žymiausiais pasaulio simfoniniais orkestrais.

Violončelininkas pasaulyje garsus ir savo veikla pedagogikos srityje. 1995–2004 m. A. Kniazevas dėstė Maskvos valstybinėje konservatorijoje, daugybė jo auklėtinių vėliau tapo tarptautinių konkursų laureatais. Dabar violončelės virtuozas organizuoja meistriškumo kursus visame pasaulyje, yra kviečiamas būti Tarptautinių P. Čaikovskio konkursų komisijos nariu.

Talentingasis muzikas turi net du profesionalaus atlikėjo diplomus – violončelininko ir vargonininko, tad šį į vakarą Vilniuje jis pasiruošęs nustebinti net didžiausius muzikos gurmanus. Vilniaus kongresų rūmų scenoje A. Kniazevas gros dviem instrumentais – fortepijonu ir violončele. Pirmojoje koncerto dalyje kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru A. Kniazevas atliks Ludwigo van Beethoveno (1770–1827) koncertą fortepijonui Nr. 3. Na, o antrojoje dalyje skambės uvertiūra iš Carlo Maria von Weberio (1786–1826) operos „Laisvasis šaulys“ ir Roberto Schumanno (1810–1856) koncertas violončelei a-moll.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

GRAŽI IR TA GALINGA / Klaipėdos Jaunimo teatras / KJT

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Rugpjūčio 11 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 13 val. 51 min.
11,16 € 18,60 €
Pirkti
Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės A lygoje: Vilniaus „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Rugpjūčio 14 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
7 d. 12 val. 39 min.
1,80 € 3,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje