LVSO | IEVA PRUDNIKOVAITĖ: NERUDOS DAINOS (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

LVSO | IEVA PRUDNIKOVAITĖ: NERUDOS DAINOS (Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

P. Lieberson. „Nerudos dainos“ (penkios dainos mecosopranui ir orkestrui Pablo Nerudos eilėmis)

J. Brahms. Simfonija Nr. 2 D-dur, op. 73

 

Ieva Prudnikovaitė, mecosopranas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Brian Schembri

 

Ypatingu talentu ir charizma apdovanota dainininkė Ieva Prudnikovaitė – vienas ryškiausių Lietuvos mecosopranų. Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigusi solistė 2006 m. tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. 2008–2014 m. I. Prudnikovaitė buvo Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“, kurį solistė sukūrė Vokietijos Aalto ir Braunšveigo operos teatruose, Latvijos nacionalinėje operoje bei Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Už pastarąjį vaidmenį 2009 m. I. Prudnikovaitė buvo apdovanota „Operos švyturiu“ kaip Metų operos solistė. Dainininkė nuolat bendradarbiauja su „Vilnius City Opera“, 2019 m. sukūrė vaidmenis Sent Galeno (Šveicarija) operos teatre. Be operos, dainininkei labai artimas tango žanras. I. Prudnikovaitė kartu su ansambliu „4Tango“ 2002 m. tapo Astoro Piazzollos tarptautinio konkurso Italijoje finalininke.

 

Šį vakarą I. Prudnikovaitė atliks ypatingą amerikiečių kompozitoriaus Peterio Liebersono (1946–2011) kūrinį „Nerudos dainos“, įkvėptą vieno garsiausių XX a. poetų Pablo Neruda (1904–1973) eilių. „Nerudos dainos“ – tai penkių dainų ciklas mecosopranui ir orkestrui, kurį kompozitorius sukūrė savo žmonai dainininkei Lorraine Hunt Lieberson. „Pirmas mano susidūrimas su P. Nerudos kūryba įvyko atsitiktinai – oro uoste akį patraukė rožinis knygos viršelis. Knyga įtraukė vos ją atsivertus – peržvelgiau keletą eilėraščių ir iškart supratau, kad pagal šią poeziją turiu sukurti muziką Lorraine“, – vėliau rašė kompozitorius.

 

Antrojoje koncerto dalyje skambės vokiečių kompozitoriaus Johanneso Brahmso (1833–1897) Antroji simfonija D-dur – vienas pakiliausių kompozitoriaus brandžiųjų darbų. Simfonija parašyta J. Brahmso atostogų metu 1877 m. vasarą, kompozitoriau ilsintis Austrijoje. Tų pačių metų gruodį Vienos filharmonijoje įvykusi kūrinio premjera buvo lydima didžiulės sėkmės – J. Brahmsas pripažintas daug žadančiu simfonistu, o jam pačiam antroji simfonija vėliau tapo mėgstamiausia iš visų jo parašytų keturių.

 

Šį vakarą orkestrui diriguos maestro iš Maltos Brianas Schembris. Iškalbingas muzikas, rankų mostais atjaučiančiai, švelniai ir didingai kuriantis muziką, savo darbe derina humanizmą ir aukštąjį meną. Pasaulyje dirigentas yra vertinamas už stilingą ir įtikinantį muzikos skambesį bei gebėjimą sukurti gyvybės kupiną atmosferą.

 

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

 

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

 

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Premjera! „Prarasti / Namai toli nuo namų“ | Šokio teatras „Aura“

Premjera! „Prarasti / Namai toli nuo namų“ | Šokio teatras „Aura“

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gruodžio 7 d. 18:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 5 val. 48 min.
9,72 € 16,20 €
Pirkti
Apeirono teatras: STABAT MATER

Apeirono teatras: STABAT MATER

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Gruodžio 7 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 7 val. 18 min.
6,60 € 13,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje