LVSO | „MERŪNAS VITULSKIS: ŠVENTINIAI OPERŲ PERLAI“ (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

LVSO | „MERŪNAS VITULSKIS: ŠVENTINIAI OPERŲ PERLAI“ (​​​​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 ​​​​Įėjimas į renginius tik su Galimybių pasu.

Koncertų ciklas „Kalėdos Valdovų rūmuose“ ( sita prie aprasymo virsuje)

MERŪNAS VITULSKIS,tenoras

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

DIRIGENTAS GINTARAS RINKEVIČIUS

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios G. Verdi, P. Čaikovskio ir G. Puccini operų arijos ir kalėdinės dainos.

„Merūnas yra aukščiausios klasės vokalo profesionalas“, – taip apie tenorą Merūną Vitulskį kalbėjo jo mokytojas, Lietuvos operos legenda prof. Virgilijus Noreika. Šiandien tuo neabejoja niekas – M. Vitulskis yra vertinamas klasikos profesionalų, laukiamas garsiuose Europos operos teatruose ir už savo balso grožį, šilumą ir nuoširdumą be galo mylimas publikos. „Tenorų, kurie dainuoja taip gražiai, yra reta. Merūnas – labai talentingas, gamtos ir Dievo apdovanotas žmogus, todėl tikrai tikiu, kad jį lydės šlovė“, – įsitikinęs maestro Gintaras Rinkevičius.

Panašu, kad šiems žodžiams lemta išsipildyti. M. Vitulskis jau dainavo tokiuose prestižiniuose operos teatruose, kaip Austrijos nacionalinis operos teatras „Wiener Staatsoper“, Graco operos teatras, Prancūzijos operos teatras „Opera Lille“, Italijos „San Carlo“ operos teatras, taip pat Liuksemburgo didysis operos teatras, kuriame premjerinį pastatymą stebėjo Liuksemburgo hercogo šeima. 2017 m. Berlyno filharmonijoje M. Vitulskis surengė savo rečitalį kartu su Karališkuoju simfoniniu orkestru, diriguojant maestro Konstantinui Orbelianui. Tačiau solistas nepamiršta Lietuvos – tarp savo gastrolių užsienyje M. Vitulskis yra nuolat kviečiamas dainuoti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektakliuose.

Šį vakarą Merūnas kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru Valdovų rūmuose klausytojams dovanos žymiausių italų operos meistrų Gaetano Donizetti (1797–1848), Ruggero Leoncavallo (1857–1919) ir Giacomo Puccini (1858–1924) operų arijas. Diriguos Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 23 d. 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 46 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 23 d. 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 12 val. 1 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje