LVSO | ŠVENTINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

LVSO | ŠVENTINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

Pasirodymai:

12-26

šeštadienis


19:00

LVSO | ŠVENTINIS MIUZIKLŲ VAKARAS

Vilnius, Vilniaus kongresų rūmai

nuo 20,00 €

Programoje gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų „Operos vaiduoklis“, „Katės“, „Paryžiaus katedra“, „Mulen Ružas“ ir kt.

Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Antrąją Kalėdų dieną charizmatiškoji operos solistė Ieva Prudnikovaitė, temperamentingasis rokeris Jeronimas Milius ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, pakvies į šventinės atmosferos ir kokybiškos muzikos kupiną vakarą.

I. Prudnikovaitė neslepia, kad koncertų su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ji visada laukia. „Dainuoti diriguojant maestro Gintarui Rinkevičiui yra išskirtinis malonumas. Dievinu kokybę, tikslumą ir bendrą muzikos pojūtį. O Jeronimas apskritai yra ypatingas žmogus“, – yra sakiusi dainininkė. Nors šiuo metu pagrindinė I. Prudnikovaitės veikla – operų pastatymai užsienyje, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras išlieka pagrindinė solistės koncertinės veiklos Lietuvoje stotelė. Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigusi solistė 2006 m. tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. Nuo 2008 m. I. Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės sukurtų vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“ (2009), už kurį I. Prudnikovaitė pelnė „Operos švyturį“ kaip metų operos solistė.

I. Prudnikovaitės partneris šio vakaro šventinėje scenoje – išskirtinio vokalo savininkas J. Milius, vienas ryškiausių Lietuvoje muzikinio teatro atlikėjų, sukūręs pagrindinius vaidmenis L. Vilkončiaus roko operoje „Eglė“, miuzikluose „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugelyje kitų. Atlikėjas sako, kad koncertuoti su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru visada yra ypatinga patirtis: „Juk tai – kelios dešimtys profesionalų, aukojančių savo solines ambicijas vardan bendro rezultato. Jie papildo vienas kitą, kvėpuoja vienu ritmu, kad sudarytų galingą visumą, sukurtų vientisą organizmą, alsuojantį klausytojui“, – įsitikinęs J. Milius

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje