LVSO I NAUJAMETINIS KONCERTAS „LA BELLA VOCE“

LVSO I NAUJAMETINIS KONCERTAS „LA BELLA VOCE“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

DĖMESIO! Keičiasi renginio vieta. Koncertas įvyks Vilniaus kongresų rūmuose, Vilniaus g. 6. Jūsų įsigyti bilietai galios, vietos bus automatiškai perkeltos į atitinkamos kainų kategorijos vietas Vilniaus kongresų rūmuose. Jeigu Jūsų netenkina pasikeitusi renginio vieta, bilietus galite grąžinti iki 2019 m. liepos 31 d. „Tiketa“ puslapyje internete, „Tiketos“ arba Vilniaus kongresų rūmų kasose – priklausomai nuo to, kur bilietai buvo pirkti. Vėliau pinigai nebus grąžinami. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Stebuklingą Naujųjų metų vakarą, kai nekantriai skaičiuojame paskutines senųjų minutes ir viltingai žvelgiame į fejerverkais nutviekstą dangų, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir maestro Gintaras Rinkevičius kviečia į ypatingą Naujametinį gala koncertą. Šventinį vakarą gražiausias operų arijas Jums atliks operos solistai Lauryna Bendžiūnaitė, Ieva Prudnikovaitė ir Edgaras Davidovičius. Gilios lietuvių vokalo mokyklos tradicijos lėmė, kad šiandien galime didžiuotis – mūsų operos žvaigždės spindi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio operos teatrų scenose. Lauryna Bendžiūnaitė dirba Štutgarto operos teatre, Ieva Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė, Edgaras Davidovičius koncertuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Naujametinį vakarą šie puikūs artistai kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristatys Jums specialiai šiam vakarui paruoštą šventinę programą. Amžino grožio kupini operų šedevrai, aukščiausia meninė kokybė ir pakili šventinė atmosfera – pažadame, kad su mumis Jūsų Naujųjų metų vakaras taps nepamirštamu.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Atlikėjai:

Lauryna Bendžiūnaitė, sopranas

Ieva Prudnikovaitė, mecosopranas

Edgaras Davidovičius, tenoras

Solistas bus paskelbtas vėliau, bosas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje