LVSO I LVSO SEZONO PABAIGOS KONCERTAS

LVSO I LVSO SEZONO PABAIGOS KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Renginys LVSO I LVSO SEZONO PABAIGOS KONCERTAS nukeltas iš gegužės 21 d. į rugpjūčio 20 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta po karantino.

M. Ravel. Koncertas fortepijonui G-dur

M. Ravel. Koncertas fortepijonui kairei rankai

A. Bruckner. Simfonija Nr. 2

Ugningasis fortepijono virtuozas Aleksandras Paley savo talentu ir charizma nepalieka abejingų. Tarp Niujorko ir Paryžiaus gyvenantis menininkas su džiaugsmu laukiamas viso pasaulio koncertų salėse, tačiau visada randa laiko sugrįžti į Lietuvą. „Dievinu maestro Gintarą Rinkevičių. Per savo karjerą esu grojęs su gausybe įvairių dirigentų ir orkestrų, tačiau turiu pripažinti, kad taip gerai, kaip groti diriguojant maestro, nebuvo niekur“, – sako garsusis pianistas.

Jau 1991 m. po pianisto debiuto su JAV nacionaliniu simfoniniu orkestru dienraštis „The Washington Post“ A. Paley pasirodymą pavadino „tiesiog nepriekaištingu“, tad ilgainiui pianistas ėmė koncertuoti su garsiausiais pasaulio orkestrais. Publika jam plojo atsistojusi, o kritikai negailėjo pagyrų už „akinantį techninį meistriškumą“, „įtikinantį atlikimą“, „asmenines interpretacijas“ ir „neįtikėtinai platų repertuarą“. Bėgant metams, A. Paley žvaigždė negęsta – pianistas kasmet surengia apie 80 koncertų visame pasaulyje.

Šį vakarą fortepijono virtuozas A. Paley leisis į muzikinę kelionę po impresionistinį prancūzų kompozitoriaus Maurice’o Ravelio (1875–1937) pasaulį. Vilniaus kongresų rūmuose nuskambės net du panašiu metu sukurti kompozitoriaus opusai – koncertas fortepijonui G-dur, įkvėptas džiazo melodijų ir harmonijų, kurios tuo metu buvo populiarios ir Paryžiuje, ir JAV, bei koncertas fortepijonui kairei rankai, kuris buvo sukurtas austrų pianistui Paului Wittgensteinui, Pirmąjame pasauliniame kare praradusiam dešinę ranką.

Antrojoje koncerto dalyje Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras tęs austrų kompozitoriaus Antono Brucknerio (1824–1896) devynių simfonijų ciklą, šį vakarą skambės antroji kompozitoriaus simfonija. Simfoniją planuota atlikti tais pačiais metais kartu su Vienos filharmonijos orkestru, diriguojamu Otto Dessoffo, tačiau repeticijos sekėsi sunkiai, nes dirigentas ir muzikantai teigė, kad kūrinio neįmanoma pagroti. Jie juokėsi iš to, kad muzika buvo nuolat pertraukiama pauzių, ir kūrinį vadino „Pauzių simfonija“. Vis dėlto A. Bruckneris tokiai kritikai buvo abejingas: „Kai noriu pasakyti kažką naujo ir svarbaus, pirmiausia turiu sustoti ir giliai įkvėpti“.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.Atlikėjai:

Alexander Paley, fortepijonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
37 d. 12 val. 10 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
39 d. 11 val. 13 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje