LVSO SEZONO PRADŽIOS KONCERTAS

LVSO SEZONO PRADŽIOS KONCERTAS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

P. Čaikovskis. „Valse Scherzo“ smuikui ir orkestrui, op. 34

S. Prokofjevas. Koncertas smuikui ir orkestrui Nr. 2, op. 63

P. Čaikovskis. Simfonija „Manfredas“, op. 58

Vadim Repin, smuikas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius savo jubiliejinį 30-ąjį koncertų sezoną iškilmingai pradės kartu su pasaulinio garso žvaigžde smuiko virtuozu Vadimu Repinu. V. Repino talentas muzikos padangėje sužibo itin anksti – būdamas 11-os jis laimėjo aukso medalį Tarptautiniame Henryko Wieniawskio smuikininkų konkurse ir debiutavo Maskvoje bei Sankt Peterburge, 14-os jau koncertavo Tokijuje, Miunchene, Berlyne ir Helsinkyje, dar po metų – prestižinėje Niujorko „Carnegie Hall“ koncertų salėje. Nuo tada smuikininko vardas įrašytas muzikos žvaigždžių olimpe – jis groja su visais garsiausiais pasaulio simfoniniais orkestrais, tarp kurių – Londono simfoninis, Londono filharmonijos, Leipcigo „Gewandhaus“, Amsterdamo „Concertgebouw“, NHK ir kiti. V. Repino įrašai su Mischa Maisky, Lang Langu ir Nikolajumi Luganskiu pelnė prestižinius „Echo Classic“ ir BBC muzikos apdovanojimus. Ugninė aistra ir nepriekaištinga technika, poetiškumas ir jautrumas – tai pagrindiniai skiriamieji garsaus muziko bruožai, kuriuos šį vakarą galės išgirsti ir Vilniaus kongresų rūmų klausytojai. Jubiliejinio Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro sezono pradžios vakarą V. Repinas atliks net du kūrinius – Piotro Čaikovskio (1840–1893) „Valse Scherzo“ smuikui ir orkestrui, op. 34, ir Sergejaus Prokofjevo (1891–1953) koncertą smuikui ir orkestrui Nr. 2. V. Repinas groja 1733 m. gamybos Stradivarijaus smuiku.

Antroje koncerto dalyje skambės didingoji P. Čaikovskio simfonija „Manfredas“, sukurta pagal to paties pavadinimo Lordo Byrono poemą. Iš pradžių nenoriai ėmęsis programinio kūrinio, vėliau P. Čaikovskis savo laiškuose rašė: „Simfonija tapo didelė, rimta ir sudėtinga. Ji atima visą mano laiką, kartais iki visiško išsekimo. Bet vidinis balsas man sako, kad šis darbas – ne veltui; jis gali tapti vienu iš geriausių mano simfoninių kūrinių.“ P. Čaikovskio simfonija „Manfredas“ užima ypatingą vietą G. Rinkevičiaus kūrybinėje biografijoje. 1983 m. diriguodamas šį kūrinį tuomet vos 23-ejų maestro laimėjo V sąjunginį dirigentų konkursą.

Šį vakarą Lietuvos valstybiniam orkestrui diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.

Nors S. Geda šį libretą parašė 1976 m., jo idėjos atliepia XXI a. pasaulio aktualijas, tarsi būtų rašytos šiandien. Roko opera skirta šių dienų klausytojui – pasakojimas ir jo muzikinė interpretacija pateikiama inovatyviai ir įdomiai.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Virtualus turas – puiki galimybė pavaikščioti po Vilniaus kongresų rūmų fojė, parterio ir balkono erdves. Šio turo pagalba taip pat galite išsirinkti jums labiausiai tinkamas vietas. http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ.

Daugiau informacijos: www.lvso.lt Neįgaliajam asmeniui, pateikus neįgaliojo asmens pažymėjimą..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

Utenos „Juventus“ - Prienų SKYCOP

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Lapkričio 17 d., 16:45 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
29 d. 6 val. 57 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

Tarptautinis turnyras „BUSHIDO HERO'S 2018 Vilnius“ šou

  • Vilnius, Siemens arena
  • Lapkričio 17 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 4 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 5 val. 21 min.
13,20 € 16,50 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
SKAMP20

SKAMP20

Galioja iki: 12-01

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje