Makiažo sau Online kursas (4 pamokos)

Makiažo sau Online kursas (4 pamokos)

Pasirodymai:

Galioja


12

mėn.

Makiažo sau Online kursas (4 pamokos)

Internete, Internete

nuo 50,00 €

Mielos damos, dabar Jūs turite galimybę išmokti makiažo sau subtilybių neišeinant iš savo namų!

Taip, taip! Jūsų dėmesiui - pirmasis Lietuvoje makiažo sau Online video pamokų kursas!

Gausite video-pamokas, kur matysite, KAIP yra daromas makiažas, o mokytoja aiškins ir komentuos - KAS, KODĖL ir KUO!

Kuom kursas yra ypatingas?

Kuo skiriasi nuo tūkstančių video YouTube ir kodėl Jums verta gaišti savo brangų laiką būtent mūsų kursui?

• Mes nemokysime Jūsų tiesiog užtepti vieną priemonę čia, o kitą ten - kartu mes nagrinėsim veido ypatumus ir aiškinsimės kodėl, kur ir ką mes aplikuosime;

• Analizuosime dažniausiai daromas klaidas bei jų vengimo ir taisymo galimybes;

• Jokių sudėtingų, sunkiai įvykdomų veiksmų - viskas bus išaiškinta ir nepaliks vietos klausimams;

• Šnekėsime ne apie tobulus dvidešimtmečių veidus, o apie realias moteris: su raukšlelėmis, voko netobulumais, pigmentiniais pakitimais ir t.t.

• Tai nebus brangiausiomis ir nepasiekiamomis priemonėmis atliekami makiažai - viskas, kas lengvai pasiekiama Jums, normaliomis kainomis, kad lengvai galėtumėt be vargo įsigyti tai, kas Jums patiko.

• Visus makiažus matysite geros kokybės įraše su komentarais, atliekamus ant modelio žingsnis po žingsnio. Jokių kadrų perjunginėjimų "įdomiausiose" vietose.

 

Kurso turinys (4 VIDEO-pamokos):

1. Unikali, viską apimanti, išsami teorinė paskaita. Jos metu sužinosite viską, kas tik Jums gali būti aktualu apie kosmetikos rūšis, kada ir kokia proga naudojama tam tikra kosmetika. Kodėl kai kurių priemonių jums nereikia išvis, o be kitų - neišsiversit. Šepetėlių paskirtys ir ypatumai, skirtumai. Bazinis rinkinys, kurį naudosite ilgai ir laimingai.

2. Dieninis-dalykinis lengvas makiažas. Ne "tonalinis plius tušas", o tikras, dailus dienos metui skirtas makiažas, su kuriuo puikiai atrodysit kiek verslo pietų metu, tiek kavinėje su draugėmis.

3. Klasika tapęs vakarinis makiažas su išorinio kampučio akcentavimu. Universalus makiažas, tinkantis bet kokia proga, kurį privalote mokėti atlikti taisyklingai! Nagrinėsim esminius vakarinio bei dieninio makiažo skirtumus (ne, tai ne vien "tamsiau").

4. Padūmavusių akių (Smokey Eyes) vakarinis makiažas. Nepelnytai vengiamas, nuostabus, puikiai akies trūkumus slepiantis makiažas, seniai jau užėmęs savo vietą tarp bazinių žinių. Suprasit, kad dūminis dūminiui nelygus ir visai tikėtina, kad toks makiažas taps Jūsų mėgstamiausiu.

Unikali šio kurso dalis - atgalinis ryšys! Konsultuosime bei aptarsime klaidas bei netikslumus, kad galėtumėt tobulinti savo įgūdžius. Bus užduodami namų darbai, kurių dėka Jūs įsisavinsit viską daug lengviau ir greičiau. Atlikus visas 3 praktines užduotis, gausite diplomą!Būtina išankstinė registracija
Įsigijus kuponą Tiketoje, susisiekite su paslaugos teikėju: tel. +37060825625 arba el. paštu info@beautybusiness.lt

 

Kuponas galioja
12 mėn.

 

Kuponas skirtas
1 asmeniui

 

Trukmė
4 pamokos - 265 min.

 

Vieta
Online

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Organizatorius: Tatjana Vasičkina

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Paslaugos teikėjas prisiima visišką atsakomybę dėl, paslaugos, jos kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie ją. TIKETA yra kuponų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje