Mariačių ansamblis FLOR DE TOLOACHE XXVII Pažaislio muzikos festivalis

Mariačių ansamblis FLOR DE TOLOACHE XXVII Pažaislio muzikos festivalis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mariačių ansamblis FLOR DE TOLOACHE (JAV-Meksika)

SHAE FIOL (vokalas, viuela)

MIREYA RAMOS (vokalas, smuikas, gitaronas)

JULIE ACOSTA (trimitas)

YESI REYES (gitaronas)

Programoje – autoriniai „Flor de Toloache“ kūriniai

 

Senjorams (su pažymėjimais) taikoma 30 % nuolaida bilietams. Neįgaliems asmenims (su pažymėjimais) taikoma 50 % nuolaida 1–2 bilietams. Jaunimui (7–25 m.) taikoma 30 % nuolaida 1 bilietui. Renginio dieną nuolaidos netaikomos. Prie įėjimo į renginį kartu su bilietu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį atitinkamą dokumentą – galiojantį pensininko, neįgaliojo, studento, moksleivio pažymėjimą ar kitą dokumentą su nuotrauka ir nurodyta gimimo data. Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Gėlė „toloache“ Meksikoje naudojama meilės gėrimo gamybai. O jos vardu pasivadinusi grupė galvą susuka ir širdį pavergia savo muzika. Susipažinkite su viena geriausių planetoje moterų mariačių grupe „Flor de Toloache“!

„Latin Grammy“ laureatės Lietuvoje pristatys naujausią savo albumą „Indestructible“, prodiusuotą daugkartinio „Grammy“ laureato Rafa Sardina (jo artistų sąraše tokios mega žvaigždės kaip Stevie Wonderis, Lady Gaga, Camila Cabello, Placido Domingo ir daugelis kitų). Jame tradiciniai meksikietiški ritmai bei melodijos suskamba įvairiausiuose muzikiniuose kontekstuose. Tai puikiai iliustruoja „Quisiera“ – daina su Johnu Legendu!

O iš ko muzikinį eliksyrą ryškiosios Meksikos gėlės sumaišys jums, sužinosite nuotaikingiausiame vasaros koncerte.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.pazaislis.lt 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: Įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje