Marijonas Mikutavičius / Valentino dienos koncertas

Marijonas Mikutavičius / Valentino dienos koncertas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS

Valentino dienos koncertas

Vasario 14-tą – visų įsimylėjusių dieną – Marijonas Mikutavičius su gražiausiomis dainomis atvyksta į Klaipėdą. Žvejų rūmuose jis surengs vienintelį pasirodymą pajūryje šią žiemą.

Paskelbęs turą, kuriame nebuvo uostamiesčio, dainininkas buvo užverstas nerimastingais klausimais iš pajūrio. „Kodėl be Klaipėdos? Kada pas mus? Taip nesąžininga“, – vienas po kito pylėsi komentarai tiek socialiniuose tinkluose, tiek asmeniškai į dainininko pašto dėžutę.

„Ar gi ne mūsų pareiga išgirsti, kai taip aktyviai kviečia?“, – sako Marijonas ir, peržiūrėjęs kalendorių, išvydo puikiausią dieną atvykti pas klaipėdiečius.

Ar gali būti dar geresnė proga koncertui nei Šv. Valentino diena? Juk ji tokia artima tam, kuris savo dainose atlapaširdiškai klausia: ar mylėsi tu mane?

Marijono repertuare dainų apie meilę apstu ir jis sugeba ypač tiksliai apibūdinti plačią šio jausmo amplitudę. Jo meilė išsilieja sielos skausmu vienoje gražiausių baladžių „Balintos sienos“. Negali netikėti meilės gilumu, kai klausaisi poetiškos dainos „Degančios rankos“. Supranti, kokia ji pašėlusi ir pasileidusi plaukus per „Ar mylėsi tu mane?“. O užgrojus „Ar mylit ją jūs?“, labai aiškiai prisimeni, kad meilė, kuri gyvena tavyje, skirta ne tik tam išskirtiniam žmogui, bet ir savo miestui, šaliai, kiekvienam šalia esančiam.

Daug porų, kurių pirmas pasimatymas buvo per Marijono koncertą, iki šiol tą vakarą ryškiai prisimena. Tai išskirtinis renginys, kuriame atmosfera meilei įsižiebti ypač tinkama. Ne veltui Marijonas turi tradiciją koncerto metu išsirinkti iš publikos porą ir ją iškilmingai „sutuokti“.Atlikėjai:

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: UAB "Promostar"

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje