Marijonas Mikutavičius VASARA I UNTOLD CITY

Marijonas Mikutavičius VASARA I UNTOLD CITY

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Marijonas Mikutavičius akustiškai

Vienintelis Marijono Mikutavičiaus koncertas Vilniuje po atviru dangumi šiais metais – rugpjūčio 25 d. festivalyje „Untold City“, Vilniaus universiteto didžiajame kieme.

Festivalyje Marijonas pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. „Tai bus kiek ramesnis pasirodymas, nei įprasti mano roko koncertai. Vietoj elektrinės gitaros skambės akustinė, bus mažiau džergžgesio. Švaresnis gitaros skambesys ir daugiau dainavimo su mažiau rėkavimo – toks gana subtilus skirtumas“, – apie būsimą koncertą sako Marijonas. 

Dainininkas mano, kad toks skambesys daug labiau tinka istorinei Vilniaus universiteto kiemo erdvei. „Tai labai jauki vieta, kelianti man daugybę gerų prisiminimų. Tai mano universitetas, čia mokiausi žurnalistikos. Nors pagrindinės paskaitos vykdavo prie Onos bažnyčios esančiame fakultete, į centrinius rūmus per šį kiemą eidavome į lietuvių kalbos ir literatūros bei filosofijos paskaitas. Šalia scenos stūksančioje Šv. Jonų bažnyčioje tuokėsi ne viena mano draugų pora. Nors prabėgo jau daug metų, kiemas niekuo nepasikeitęs ir todėl praeities įvykiai atgimsta labai ryškiai. Tikiu, kad ir publika turi su šia vieta susijusių brangių atsiminimų: kažkas čia mokėsi, kažkas tuokėsi, sveikino draugus, kažkas užeidavo į universiteto valgyklą studentiškų pietų arba į knygyną, kuris turėdavo išskirtinių leidinių. Klausytis muzikos tokioje nostalgiškoje vietoje – didelis privalumas“, – sako jis.

Tačiau Marijonas nebūtų savimi, jei jo koncertas būtų tik ramus ir neturėtų tos nepakartojamos nuotaikos bei sprogstančios energijos. Ar su akustine, ar su elektrine gitara grotų jo muzikantai, pasirodymuose visada būna taip smagu, kad publika greitai kyla nuo kėdžių. Akustinis pasirodymas baigiasi tarsi milžiniškas areninis koncertas, kuomet visi šėlsta ir dainuoja drauge.

Pernai festivalio erdvę pirmą kartą išbandęs Marijonas liko patenkintas istorinio kiemo koncertinėmis galimybėmis. „Mums nuo scenos viskas atrodė ir skambėjo puikiai. Iš publikos reakcijos buvo galima suprasti, kad ir jie gerai leido laiką“, – šyptelėjo Marijonas.

Dainininko koncertas festivalyje „Untold City“ bus pirmas viešas pasirodymas, o labai ilgos pertraukos.Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ

Daugiau informacijos: www.untoldcity.lt

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje