Marijono Mikutavičiaus koncertas Ilzenbergo dvare

Marijono Mikutavičiaus koncertas Ilzenbergo dvare

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Ilzenbergo dvaras, jau 500 metų puoselėjantis geriausias dvarų tradicijas, plečia kultūrines veiklas ir kviečia į pagrindinį 2019 metų vasaros renginį – Marijono Mikutavičiaus koncertą rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 18 val.

Charizmatiško dainininko, daugelio hitais tapusių dainų tekstų autoriaus, kviečiame klausytis įstabaus grožio parke, kurio centre puikuojasi spindintys rūmai. Koncertas skiriamas Meilės, Harmonijos ir Dvariškumo kaimiškoje vietovėje skatinimui. Dainininko pasirodymas vyks idiliškos gamtos, romantiškų tvenkinių fone. Kviečiame susipažinti www.ilzenbergas.lt

M.Mikutavičius pirmą kartą scenoje pasirodė 1991 m. su grupe “Bovy”. Dėl specifiškai skambančio vokalo jis išsyk buvo pakrikštytas lietuviškuoju Bon Scottu. 1996 m. M.Mikutavičius, jau sukūręs savo hitus “My woman”, “Leaving Home” ir “Velnias, man patinka Kalėdos”, pradėjo solo karjerą.

2000 metai. Drauge su prodiuserių komanda M.Mikutavičius įrašo dainą, skirtą Lietuvos rinktinei Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse palaikyti. Gimė vienas didžiausių visų laikų lietuviškos muzikos hitų – “Trys milijonai”. Su šia daina M.Mikutavičius pataikė tiesiai į milijonų širdis.

M. Mikutavičius – šelmiškas, pasiutęs, kartais atviras iki skausmo. Toks jis ir scenoje, ir gyvenime. Sąžiningas prieš gerbėjus ir save. Jo koncertuose tvyranti atmosfera – ypatinga. Jis – vienas iš kelių Lietuvos atlikėjų, kurio pasiklausyti susirenka tūkstančiai.

M.Mikutavičiaus veikla įvairiapusė - 2006 m. jis drauge su kitomis ryškiausiomis šalies muzikos žvaigždėmis dalyvavo projekte “LT United” ir su daina “We are the winners” laimėjo 6 vietą tarptautiniame “Eurovizijos” dainų konkurse Atėnuose. Dainininkas yra atlikęs partijas populiariose roko operose “Velnio nuotaka”, “Meilė ir mirtis Veronoje”, “Jūratė ir Kastytis”. Jis taip pat talentų šou “X faktorius” ilgametis teisėjas, populiarus TV veidas, renginių vedėjas, žurnalistas, rašytojas ir prisiekęs žvejys.

2014 metais dainininką už pilietinį aktyvumą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu įvertino Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

M.Mikutavičiaus koncertas vyks Ilzenbergo dvarvietėje, vienintelėje Baltijos šalyse visiškai atkurtoje ir ūkininkaujančioje natūralios žemdirbystės principais. Kiekvieną šiltojo sezono savaitgalį Ilzenbergo dvare ir ūkyje vyksta ekskursijos, ūkio produktų degustacijos. Plačiau - interneto svetainėje ilzenbergas.lt arba „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/ilzenbergas/.

Kviečiame atvykti ankščiau ir prieš koncertą pasigrožėti dvarviete, o Ilzenbergo restorane ramiai pasimėgauti sveikais, santaroje su gamta išaugintais ir pagamintais produktais. Informaciją apie dvarą ir kaip atvykti rasite mūsų svetainėje www.ilzenbergas.lt



Atlikėjai:

Marijono Mikutavičiaus

Renginio trukmė: 1 val. 15 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 8 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ilzenbergo dvaras ir ūkis, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: alkoholinius ir kitus svaiginančius gėrimus, medžiagas.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje