Martyno Levickio koncertas Ilzenbergo dvare

Martyno Levickio koncertas Ilzenbergo dvare

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Martyno Levickio koncertas – 500 metų gyvuojančiame Ilzenbergo dvare

Ilzenbergo dvaras kviečia į vieną iškiliausių vasaros renginių – Martyno Levickio ir Vilniaus miesto ansamblio „Mikroorkéstra“ koncertą „Concerto Classico“ liepos 20 d., šeštadienį, 18 val.

Atlikėjo, kurio pasirodymai stebina žiūrovus novatorišku požiūriu, repertuaro įvairove bei drąsiomis interpretacijomis, aistra akordeonui ir kuriama muzikinė atmosfera neturi ribų – ji sklinda po pasaulį ir skinasi kelią į žmonių širdis. Šį kartą M. Levickis kartu su ansambliu kviečia klausytojus į nepamirštamą koncertą gamtos fone – rūpestingai puoselėjamame Ilznbergo dvaro parke. Naujausioje programoje „Concerto Classico“ skambės genialūs renesanso, baroko ir romantizmo epochų kūriniai. „Tai bus vakaras, kai muzika pakylėja arčiau žvaigždžių, kai garsas virsta jausmu – intymus prisilietimas prie klasikos“, – teigia Martynas.

Pirmoji būsimojo įžymaus muzikanto pažintis su akordeonu įvyko Tauragėje, kai jam buvo vos treji. Profesionaliai mokytis groti šiuo instrumentu Martynas pradėjo sulaukęs aštuonerių Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykloje. Vėliau tęsė studijas Londone, Karališkojoje muzikos akademijoje, ir tapo jos pirmojo laipsnio absolventu, o 2016 m. baigė studijas Ispanijoje, Aukštojoje baskų muzikos mokykloje „Musikene“.

Nuo 2002 m. atlikėjas dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose muzikos konkursuose, yra tapęs pirmuoju šalies akordeonistu, pelniusiu prestižinę Karalienės Mortos premiją, ir daugiau negu 30 konkursų laureatu ar prizininku. Ryškiausi laimėjimai – I vieta pasaulio akordeonistų konkurse „Coupe Mondiale“ (2010 m., Kroatija) ir penki I vietos prizai skirtingų žanrų kategorijose AAA akordeono konkurse (2009 m., JAV).

Atlikėjas yra bendradarbiavęs su žymiausiais pasaulio orkestrais: „BBC Concert“, „City of Birmingham Symphony Orchestra“, „City Chamber Orchestra of Hong Kong“, „London Contemporary Orchestra“, „Manchester Camerata“, „Geneva Camerata“ . M. Levickis yra surengęs solinius pasirodymus žymiausiose pasaulio salėse, daugelyje garsiausių festivalių, bendradarbiavęs su Anglijos nacionaliniu baletu, Kronos styginių kvartetu (JAV) ir kt. 2013 m. jo albumas „Martynas“ pripažintas geriausiai perkamu klasikinės muzikos albumu Didžiojoje Britanijoje.

M. Levickio koncertas vyks Ilzenbergo dvare, vieninteliame Baltijos šalyse visiškai atkurtame ir ūkininkaujančiame natūralios žemdirbystės principais. Kiekvieną šiltojo sezono savaitgalį Ilzenbergo dvare ir ūkyje vyksta ekskursijos, ūkio produktų degustacijos. Plačiau apie tai – interneto svetainėje www.ilzenbergas.lt arba „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/ilzenbergas/.

Kviečiame atvykti ankščiau ir prieš koncertą pasigrožėti dvarviete, o Ilzenbergo restorane ramiai pasimėgauti sveikais, išvien su gamta išaugintais ir pagamintais produktais. Informaciją, kaip atvykti į dvarą, rasite mūsų svetainėje www.ilzenbergas.ltAtlikėjai:

Martynas Levickis

Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“

Koncerto programa - „Concerto Classico“

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 8 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Ilzenbergo dvaras ir ūkis, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.ilzenbergas.lt

Draudžiama įsinešti: alkoholinius ir kitus svaiginančius gėrimus, medžiagas.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Ukmergė, Ukmergės kultūros centras
  • Rugsėjo 21 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 0 val. 52 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 30 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 20 val. 44 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje