MATERIA MAGICA 2019 | Drezdeno jaunimo teatras (Vokietija) | „Lankymo valandos baigtos“ + diskusija

MATERIA MAGICA 2019 | Drezdeno jaunimo teatras (Vokietija) | „Lankymo valandos baigtos“ + diskusija

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

SUAUGUSIEMS IR JAUNIMUI

Viešosios egzekucijos, žudynės – žmonės visais laikais manė turintys teisę teisti ir reikalauti kitų gyvybės, atimti iš kitų teisę egzistuoti, skelbti mirties nuosprendžius. Vedamas Vokietijoje gyvenančio izraeliečio režisieriaus Arielio Dorono, Drezdeno jaunimo teatro ansamblis kelia klausimus apie žudymo akto savavališkumą, atsitiktinumą, neišvengiamybę, tuo pačiu kvestionuodamas žiūrovų, kaip stebėtojų, vaidmenį. Drezdeno jaunimo teatras „tjg. theater junge generation“ buvo įkurtas 1949 metais ir nuo to laiko tapo vienu didžiausių šalies vaikų ir jaunimo teatrų. Trijose 2016 m. atsidariusio „Kraftwerk Mitte“ meno centro scenose bei įvairiose viešose erdvėse vasarą teatras parodo kasmet parodo daugiau nei 600 spektaklių. Kiekvieną sezoną spektakliai sutraukia per 90 000 žiūrovų – vaikų, paauglių bei suaugusiųjų.

Teatro veikla susideda iš trijų dalių – vaidyba, lėlių teatras bei teatro akademija. Trupę sudaro 20 plataus profesinio profilio aktorių, kurie spektakliuose tyrinėja ir jungia šiuolaikines tendencijas scenos meno ir šokio srityse. 1997 m. „tjg.“ susijungė su Drezdeno lėlių teatru ir šiuo metu čia dirba septyni profesionalūs lėlininkai. 2008 m. įkurta teatro akademija kviečia teatru besidominčius vaikus ir jaunimą į kūrybines teatro dirbtuves, kurių rezultatais – jaunai auditorijai su jaunais kūrėjais sukurtais dviem spektakliais – kasmet užbaigiamas teatrinis sezonas.

Arielis Doronas animuoti lėles pradėjo jau vaikystėje, sulaukęs vos 12 metų. Šiandien jis jau žinomas lėlininkas, kurio spektakliai „Plastikiniai herojai“ ir „Pinhas“ keliauja po įvairius festivalius ir teatrus, ir jau yra aplankę dvidešimt skirtingų pasaulio valstybių. Su lėlėmis jis vaidina ne tik teatre, bet ir televizijoje, organizuoja ir veda dirbtuves aktoriams, lėlininkams, stato ir režisuoja spektaklius visame pasaulyje.

Arielis studijavo kiną Tel Aviv‘o universitete, lėlininkystės mokėsi Vizualaus teatro mokykloje Jeruzalėje ir tarptautinėje lėlių teatro mokykloje Šarlevilyje, Prancūzijoje.Atlikėjai:

Režisierius: Ariel Doron

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Grit Dora von Zeschau

Kaukių kūrėja: Susann Kotte

Asistentė: Mai Aylon

Dramaturgė: Ulrike Leßmann

Vaidina: Patrick Borck, Viviane Podlich, Ulrike Schuster, Daniil Shchapov, Uwe Steinbach, Tanja Wehling

Prodiuseris: tjg.theater junge generation

Renginio trukmė: 50 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.materiamagica.lt Organizatorių telefono numeris: +37064458059.

Draudžiama įsinešti: Maistą ir gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Mažeikiai, Mažeikių kultūros centras
  • Balandžio 9 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
31 d. 21 val. 41 min.
13,65 € 27,30 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Balandžio 18 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
33 d. 20 val. 44 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje