Medžiotojo naktis (Skalvija)

Medžiotojo naktis (Skalvija)

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Į laisvę išeina nusikaltėlis Haris Pauvelas, ant jo abiejų rankų krumplių ištatuiruoti žodžiai „Meilė“ ir „Neapykanta“. Apsimetęs pamokslininku, jis suvilioja vienišą našlę, ketindamas pasisavinti paslėptą jos velionio vyro turtą. Du maži našlės vaikai, žinantys, kur guli pinigai, tampa maniako taikiniu.

„Medžiotojo naktis“ – psichologinis trileris ir siaubo pasaka – vienintelis režisieriaus Ch. Laughtono sukurtas filmas, mat sulaukė visiškos komercinės nesėkmės. Tačiau vokiečių ekspresionizmo įkvėpta kinematografija ir nepamirštamas Holivudo žvaigždės R. Mitchumo sukurtas personažas ilgainiui sulaukė pripažinimo. Šiandien „Medžiotojo naktis“ laikoma geriausiu šeštojo dešimtmečio filmu, o Haris Pauvelas – vienu įsimintiniausių blogiečių kino istorijoje. N-7

Nuo 2022 m. sausio 17 d. kino salėje privaloma dėvėti respiratorių.Atlikėjai:

rež. Charles Laughton

Robert Mitchum, Shelley Winters, Lillian Gish

Renginio trukmė: 2 val. 32 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 20 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Skalvijos kino centras, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje