MEILĖS KLIOŠAS 2022 m. vasario 14 d. ASG arena

MEILĖS KLIOŠAS 2022 m. vasario 14 d. ASG arena

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

 

Vasario 14-ąją grupė „Saulės kliošas“ vienam vakarui virsta „Meilės kliošu“.

„Kviečiame pabūti ir vėl (arba pirmą kartą) mūsų muzikos pasaulyje, kuriame užteks vietos visiems. Po ilgesnės pertraukos, pasiilgę jūsų ir vieni kitų, ruošiame didesnį, bet įprastai jaukų ir šiltą koncertą. Jei yra mylimas žmogus, kuriam apie tai pasakyti ar priminti neradote progos, sukurkime ją kartu“, – į koncertą kviečia grupės nariai Justė Starinskaitė ir Laurynas Šarkinas.Atlikėjai:

SAULĖS KLIOŠAS

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų neužimant papildomos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kultūra visiems, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje