Mėnuo Juodaragis XV

Mėnuo Juodaragis XV

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Iki birželio 1 d. pirktus bilietus, pasikeitus vasaros planams, galėsite grąžinti jų pirkimo vietoje! (grąžinti galima iki 2012 rugpjūčio 5 d.)

---------------------

Penkioliktasis nepriklausomos muzikos ir šiuolaikinės baltiškos kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiemet vėl grįžta į savo namus Šiaurės rytuose - į nuostabiąją ežero sala Zarasuose, kur palydės paskutinį vasaros savaitgalį. Rugpjūčio 24-26 d. lankytojus kviečia trijų dienų šventė, apjungsianti žilą senovę, dabartį ir ateitį plačiais muzikos, meno, amatų akiračiais. Tai vienas seniausių Baltijos šalyse organizuojamų festivalių po atviru dangumi ir didžiausias kasmetinis prigimtinės kultūros bei alternatyvios muzikos renginys Lietuvoje. "Mėnuo Juodaragis“ išsiskiria unikalia idėja, siejančia ikikrikščionišką paveldą su šiuolaikine kūryba, gausia programa ir itin jaukia gamtos aplinka.

Trejose festivalio scenose pasirodys dar daugiau originalių užsienio kolektyvų ir Lietuvos grupių - viso per 50! Kartu su post-folkloro, roko, alternatyvia, pasaulio muzika, speciali scena bus skirta folkloro kolektyvams, taip pat elektroninės ir avangardinės kūrybos gerbėjams. Bus ir netikėtumų, kaip gi be jų? Juk sakoma, kad genys margas, o Mėnuo Juodaragis - dar margesnis!

Šiemet teminiame Juodaragio vainike nutūps paukščiai, - margaplunksniai sakmių pranašai, virtę šimtais totemų ir folkloro simbolių, užburiantys pačiais įvairiausiais balsais ir nuostabiausiomis spalvomis. Skrydžiui įkvepianti žada būti ir kita festivalio tema - Lietuvos aviacijos istorija.

Tradiciškai daugiasluoksniame festivalyje vyks įvairių muzikos žanrų koncertai, paskaitos, vakaronės, senosios apeigos, meninių, dokumentinių ir animacinių filmų seansai, meno parodos, vaidinimai, ekologinės akcijos, pažintiniai žygiai po apylinkes, sporto varžybos, bei tautiniai žaidimai. Ąžuolų ir pušų paunksmėje liepsnos aukuras ir laužai, įsikurs palapinių miestelis ir gausus tradicinių amatų kiemas su mokomaisiais būreliais. Ypatinga programa numatyta ir mažiesiems festivalio lankytojams, kurių su tėveliais į festivalį atkeliauja vis daugiau.

Renginio dalyviai:

ATARAXIA (Italija)

CRUACHAN (Airija)

DAKHA BRAKHA (Ukraina)

TROUM (Vokietija)

SVJATA VATRA (Estija-Ukraina)

THEODOR BASTARD (Rusija)

THARAPHITA (Estija)

HATI (Lenkija)

Andrius MAMONTOVAS (Lietuva)

V.V.Landsbergis ir R.Rašpoliauskas (Lietuva)

Veronika Povilionienė su Kariuomenės orkestru

Alina ORLOVA (Lietuva)

ŽALVARINIS (Lietuva)

DRIEZHAS (Lietuva)

GIRNŲ GIESMĖS (Lietuva)

OORCHACH (Lietuva)

DAINA DIEVA (Lietuva)

LAPOT (Lietuva)

RUMUNIJA (Lietuva)

SEN SVAJA (Lietuva)

KŪLGRINDA (Lietuva)

UGNIAVIJAS (Lietuva)

GYVATA (Lietuva)

GASTAUTA (Lietuva)

OBELIJA (Lietuva)

VYDRAGA (Lietuva)

BYTIKZYZ (Lietuva)

MINDRAUJA (Lietuva)

...bus daugiau!!!

Festivalio svetainė: www.mjr.lt

----------------

Facebook: www.facebook.com/MJRfest

Twitter: http://twitter.com/MJRfest

Youtube: www.youtube.com/MJRfest

-----------------

Pabrėžiant MJR dėmesį jaunoms šeimoms, suteikiama speciali nuolaida - tėvai, atvyksiantys į festivalį su vienu arba keliais savo vaikais iki 12 m., visos šeimos bilietą gali įsigyti už 158 Lt (nuo birželio 1 d. - 168 Lt).

Pateikiant šį bilietą festivalyje, kartu reikia turėti šeimos dokumentus!

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Renginio trukmė: 3 dienos.

Durys atidaromos: 10:00 val.

Bilietas galioja visoms festivalio dienoms.

Bilietai brangs!

Vaikai ileidžiami nemokamai: iki 9 metų amžiaus.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius „Dangus“.

Daugiau informacijos: www.dangus.net

Atsivežti galima: šunis, savo maistą, skėčius.Atlikėjai:

ATARAXIA (Italija)

CRUACHAN (Airija)

DAKHA BRAKHA (Ukraina)

TROUM (Vokietija)

SVJATA VATRA (Estija-Ukraina)

THEODOR BASTARD (Rusija)

THARAPHITA (Estija)

HATI (Lenkija)

Andrius MAMONTOVAS (Lietuva)

V.V.Landsbergis ir R.Rašpoliauskas (Lietuva)

Veronika Povilionienė su Kariuomenės orkestru

Alina ORLOVA (Lietuva)

ŽALVARINIS (Lietuva)

DRIEZHAS (Lietuva)

GIRNŲ GIESMĖS (Lietuva)

OORCHACH (Lietuva)

DAINA DIEVA (Lietuva)

LAPOT (Lietuva)

...bus daugiau!!!

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje