Merūnas Vitulskis ir VDU kamerinis orkestras

Merūnas Vitulskis ir VDU kamerinis orkestras

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Merūno Vitulskio įspūdingas balsas vis dažniau skamba garsiausiose scenose Ispanijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje. Vienas žinomiausių Lietuvos tenorų, savo vaidmenimis operose „Bohema“, „Traviata“, „Madam Baterflai“, „Rigoletas“, „Toska“ pelnė kritikų simpatijas, tarptautinius apdovanojimus bei pavergė klausytojų širdis. Atlikdamas kompozitorių Dž. Pučinio, Dž. Verdžio ar P. Čaikovskio kūrinius, Merūnas drąsiai laužo operos solistus supančius stereotipus.

Muzikos pasaulį ne kartą nustebinęs M. Vitulskis, šią vasarą rengia ypatingą koncertą Lietuvoje. Sostinės Valdovų rūmų kieme skambės naujam sezonui besirengiančio atlikėjo programa. Pasaulinės klasikos šedevrus Merūnas atliks kartu su VDU kameriniu orkestru. Charizmatiškas atlikėjas, dėmesį prikaustys išskirtine balso technika ir nuoširdžiu bendravimu su publika, o programą nuspalvins vakarui diriguosiantis energija garsėjantis maestro Vytautas Lukočius.

„Klausytojams ruošiame melodingą neapolietiškų dainų vakarą, daug šiltų emocijų ir nepamirštamą vasaros atmosferą,“ – į ypatingą koncertą Valdovų rūmų kieme kviečia Merūnas.Atlikėjai:

Merūnas Vitulskis

VDU kamerinis orkestras

dirigentas Vytautas Lukočius

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 6 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 m., neužimant papildomos sėdimos vietos.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produktus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje