MICHAEL ANGELO BATIO - daugiau mašina negu žmogus!

MICHAEL ANGELO BATIO - daugiau mašina negu žmogus!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

2017 metų gruodžio 1 d. Kauno „Renginių oazėje“;

2017 metų gruodžio 2 d. klube "Ramybė" Palangoje.

Greičiausias pasaulio gitaristas Michael Angelo Batio – daugiau mašina negu žmogus!

Be vargo valdoma dviejų grifų gitara, jos stygas garso greičiu liečiantys miklūs pirštai, greičiausio pasaulyje gitaristo titulas. Visa tai priklauso vienam gitaros meistrui – JAV muzikantui Michaelui Angelo Batio. Tai jau trečiasis šio muzikanto vizitas į Lietuvą - ir šį kartą mūsų šalyje jis surengs jau tris koncertus. Jie vyks 2017 metų lapkričio 30 dieną Vilniaus „Rock River Club“, gruodžio 1 d. Kauno „Renginių oazėje“ ir gruodžio 2 d. klube "Ramybė" Palangoje.

Gimęs italo tėvo ir vokietės motinos šeimoje Čikagoje ir sulaukęs vos penkerių, Michaelas Angelo Batio jau grojo pianinu ir kūrė pirmąsias dainas. Dešimtmetis būsimas žinomiausio styginio instrumento virtuozas paėmė į rankas pirmąją gitarą. Vėliau jis grojo keliose grupėse, su kuriomis išleido pirmuosius savo muzikos įrašus. Ilgiausiai M.A.Batio talentas reiškėsi 1987-1993 metais gyvavusiame Los Andželo hardroko kolektyve “Nitro”. Šiam iširus, jis pradėjo sėkmingą solo karjerą. Jo išskirtinė gitarinė technika pavaldi įvairiems sunkiosios muzikos žanrams, pradedant hardroku ir heavy metalu, baigiant progresyviuoju roku, neoklasikiniu metalu ir net džiazu.

Dabar Michaelas Angelo Batio groja ne tik soline, bet ir bosine gitara, klavišiniais, mušamaisiais, o taip pat įrodė turintis vokalinių sugebėjimų. Šis neeilinis instrumentalistas per metus sudalyvauja šimte ar dar daugiau koncertų, pusė jų – soliniai pasirodymai. M.A.Batio gerai žinomas ne tik dėl profesionalaus įvairių subžanrų muzikos atlikimo. Gitaros virtuozas visame pasaulyje žinomas ir kaip dvigubos gitaros sumanytojas bei kūrėjas. Šis instrumentas įtakingų muzikos kritikų įvardinamas „viena kiečiausių gitarų roko istorijoje“ ir yra eksponuojamas „Rokenrolo šlovės“ muziejuje Klivlende (JAV). Tačiau čia Michaelas Angelo Batio nenustojo - jis sukonstravo dar ir keturių grifų gitarą. Nors dar labiau patobulintas instrumentas nestokojo dėmesio, savojo dviejų grifų pirmtako jis nepranoko. Be to, muzikantas yra išleidęs ne vieną grojimo gitara vadovą, mokė garsios roko grupės “Rage Against The Machine” gitaristą Tomą Morello ir kitus gitaristus, o jo paties kūryba atsidūrė filmų garso takeliuose.

Be visų šių prioritetų, nuo 1984 metų publiką stebinantis muzikantas pelnytai vadinamas greičiausiu visų laikų pasaulio gitaristu. Būtent taip buvo įvardinta nominacija, įsteigta rokeriškos sielos žurnalo „Guitar World“. Apklausoje net 440 000 respondentų atidavė balsus už Michaelą Angelo Batio.

Vasario 23 dieną 62-jo gimtadienio sulauksiantis M.A. Batio vis dar turi neįtikėtinos energijos užtaisą, kurio galėtų pavydėti kur kas jaunesni muzikantai. Be to, kaip gitaristas, jis yra itin kūrybingas – 2013 metais išleido jau vienuoliktą studijinį albumą “Intermezzo”. Bet čia gitaros meistras nesustojo, ir 2015m. pasirodė dar vienas darbas „Shred Force 1: The Essential MAB“. Šio albumo įrašuose dalyvavo nemažai žymių grupių muzikantų. Tai vokalistas Toddas La Torre iš “Queensrÿche”, gitaristai Markas Tremonti (“Alter Bridge”), Kurdtas Vanderhoofas (“Metal Church”), dabartinis “Lynch Mob” ir buvęs “Dokken” narys George Lynchas, Michaelas Wiltonas (“Queensrÿche”), Jeffas Loomis (“ex-Nevermore”, dabar “Arch Enemy”), būgnininkas Jeffas Plate (“ex-Metal Church”, dabar “Trans-Siberian Orchestra”) ir daugelis kitų. Michaelo Angelo Batio, kurio abiejų rankų pirštai pašėlusiu greičiu laksto jo sukurtos dvigubos gitaros grifais ir pjausto lyg lazeris, ir šio albumo įrašuose stebina talentu savo gerbėjus.

Gyvi šio muzikanto pasirodymai kelia nuostabą, o jo išskirtinė muzika lemia tik geriausias publikos emocijas. Nekyla jokių abejonių dėl jo gitaros valdymo gabumų, tad belieka tuo dar kartą įsitikinti. Michaelo Angelo Batio koncertai išsiskiria muzikos ekspresija ir nuoširdžiomis atlikėjo emocijomis, kurios visada persiduoda publikai.

Atlikėjai:

MICHAEL ANGLEO BATIO + optional local support band

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Roko muzikos klubas, UAB.

Daugiau informacijos: Facebook 8-606-17327.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 8 val. 59 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Kaunas, Sakramento kiemelis
  • Birželio 27 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 8 val. 59 min.
12,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje