MIKE STERN & DAVE WECKL BAND

MIKE STERN & DAVE WECKL BAND

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mike’as Sternas yra vienas žymiausių džiazo gitaristų pasaulyje. Jis net 6 kartus nominuotas „Grammy“, o taip pat turi aibę kitų prestižinių apdovanojimų, tarp jų – ir gyvos legendos prizą.

Visą dėmesį į džiazą jis sutelkė studijuodamas pasaulio muzikos žvaigždžių kalvėje – Berklio koledže Bostone. 1976-aisiais Mike‘as tapo grupės „Blood, Sweat & Tears“ nariu ir su jais įrašė du albumus: „More Than Ever“ ir „Brand New Day“. Po kelių metų jis ėmė groti su Billy’iu Cobhamu, o vėliau – su Miles Davis bei Jaco Pastoriusu. Tai buvo beprotiškas laikas, kai muzikantai svaiginosi visomis priemonėmis. Ir Mike‘as buvo vienas tokių. Jo biografijoje ir daugiau neįtikėtinų, filmus primenančių faktų, pavyzdžiui – mylimos gitaros „Fender Telecaster“ (1950-1960 hibrido) vagystė, įvykdyta Bostone ginkluoto apiplėšimo metu. Šiandien M. Stern’o dienos – kur kas ramesnės, jei neskaičiuosime jo su žmona, taip pat gitariste Lenny Stern, nuolat lankomų protesto mitingų prieš JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

Dave’as būgnų lazdeles į rankas pirmą kartą paėmė 8-erių, 16-os jau dirbo profesionaliai, o 19-os persikėlęs į Rytų pakrantę, pelnė visuotinį pripažinimą ir pajuto šlovės skonį. Šiandien D. Weckle‘as daugeliui – ne tik neprilygstamas, velniškai dinamiškas muzikantas, bet ir gerbiamas mokytojas. Jo vaizdo kamera įamžintos pamokos itin populiarios internete.

Šių legendų koncertas Vilniuje džiazo mėgėjams turėtų būti ypač svarbus ir dėl to, kad kartu su jais pasirodys saksofono korifėjus Bobas Malachas, grojęs su galybe pasaulinio garso pop, roko ir soul muzikantų, tokių kaip Stanley‘us Clarke‘as, Robbenas Fordas ar Stevie Wonderis.

Savo patirtimi ir statusu jam nenusileidžia kitas grupės narys – boso virtuozas Tomas Kennedy. Gimęs profesionalaus trimitininko šeimoje nuo 9-erių jis grojo brolio – džiazo pianisto Ray’jaus atsitempta boso gitara. Vos sulaukęs pilnametystės, Tomas jau grojo su Dizzy‘iu Gillespie’u, Stanu Kentonu, Eddie Harrisu, George‘u Russellu, Natu Adderley’umi ir dešimtimis kitų žvaigždžių.

Prieš du dešimtmečius persikėlęs į Niujorką T. Kennedy pasinėrė į progresyvų džiazą ir koncertavo su Steve‘u Khanu, Bucky‘iu Pizzarelliu, Billiu Connorsu, Al Di Meola ir tuo pačiu Mike‘u Sternu.

Atlikėjai:

MIKE STERN - el. guitar

DAVE WECKL - drums

BOB MALACH - sax

TOM KENNEDY - el. bass

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Overdraivas, UAB.

Daugiau informacijos: office@galapagai.lt, +37060047636.

Draudžiama įsinešti: lietsargius, aštrius ir pavojingus daiktus, ginklus, bet kokius gėrimus.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

NAUJIEJI VILNIAUS VEIDAI

NAUJIEJI VILNIAUS VEIDAI

  • Anykščiai, Anykščių kultūros centras
  • Gruodžio 12 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 10 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
27 d. 6 val. 38 min.
3,72 € 6,20 €
Pirkti
Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Gruodžio 13 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
210 d. 7 val. 17 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

Meilė ir mirtis Veronoje

Galioja iki: 12-12

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje