Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Vasario 16-ąją Vilniuje – išskirtinis miuziklo parodymas

Lietuvos šimtmečio proga, mums visiems ypač reikšmingą dieną – Vasario 16-ąją – išskirtinis miuziklo “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” parodymas Vilniuje “Siemens” arenoje.

Prieš trejus metus sukurtas lietuviškasis miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” sulaukė didžiulio pasisekimo ir rado vietą žiūrovų širdyse. Miuziklo kūrėjai sako, kad be galo drąsus ir ambicingas jų projektas įrodė, jog lietuviai gali kurti įspūdingus, pasaulinio lygio spektaklius ir sulaukti sėkmės.

Miuziklas ne tik pakerėjo Lietuvos publiką, bet ir sudomino užsienio agentus.

Daugiausiai „Grammy“ nominacijų laimėjusios „EastWest Studios“ (JAV) vadybininkė Candace Stewart lietuvių darbą pavadino “originaliu ir rafinuotu”. „Universal Pictures“ ir „Sony Pictures Entertainment“ kūrybos konsultantė Jody Toll teigė, kad šis miuziklas “ištaigingas kūrinys iš nedidelės šalies” ir tvirtino, kad jis savo originaliu ir novatorišku pateikimu gali tapti tikru įkvėpimu ir nauju vėju šalims, kuriose miuziklo tradicijos - žymiai gilesnės nei Lietuvoje.

Po palankių užsienio ekspertų atsiliepimų “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” 2018-aisiais bus rodoma JAV Čikagoje. “Norime su šia nuostabia mūsų istorijos dalimi supažindinti žmones už Lietuvos ribų”, - sako kūrėjai.

Kupina romantikos, intrigų ir nelengvų apsisprendimų meilės istorija vyksta Lietuvoje ir Lenkijoje XVI amžiuje. Jaunasis karalius Žygimantas Augustas į sostą sėda dar būdamas vaiku. Vienintelis žmogus, kuris gali jam patarti - dvasinis mokytojas senasis ponas Tvardovskis. Žygimantas visiškai neatitinka jo motinos, Krokuvoje reziduojančios karalienės Bonos Sforcos lūkesčių. Italės karalienės sprendimams įtakos negali daryti niekas, net jos vyras – karalius Žygimantas Senasis. Jaunojo Žygimanto meilė Barborai sukelia sumaištį valstybėje. Barboros pusbrolis Radvila Juodasis ir brolis Radvila Rudasis nebežino, ar džiaugtis artėjančia karūna, ar baimintis dėl giminaitės likimo.

“Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendos” kūrėjai pelnytai vadinami “svajonių komanda”. Muziką sukūrė Kipras Mašanauskas, libretą – Romas Lileikis, scenografiją – Marijus Jacovskis, kostiumus – Juozas Statkevičius. Režisierė ir choreografė - Anželika Cholina. Žygimantą Augustą įkūnija Mantas Jankavičius (vaikystėje – Benas Jankavičius), Barborą Radvilaitę – Karina Skambinė, Poną Tvardovskį – Vladas Bagdonas. Radvilas – Jeronimas Milius (Juodąjį) ir Tadas Juodsnukis (Rudąjį), karalienę Boną Sforcą – Gitana Pečkytė, Žygimantą Senąjį – Tadas Girininkas, rūmų juokdarius – Rafailas Karpis/Mindaugas Jankauskas ir Dominykas Vaitiekūnas. Dainuoja choras “Brevis”, šoka – A.Cholinos šokio teatras.

Atlikėjai:

ANŽELIKA CHOLINA. (režisierė ir choreografė)

KIPRAS MAŠANAUSKAS (kompozitorius)

ROMAS LILEIKIS (libretas)

MARIJUS JACOVSKIS (scenografija)

JUOZAS STATKEVIČIUS (kostiumai)

MANTAS JANKAVIČIUS (Žygimantas Augustas)

BENAS JANKAVIČIUS (Žygimantas Augustas vaikystėje)

KARINA SKAMBINĖ (Barbora Radvilaitė)

VLADAS BAGDONAS (Ponas Tvardovskis)

JERONIMAS MILIUS (Radvila Juodasis)

TADAS JUODSNUKIS (Radvila Rudasis)

GITANA PEČKYTĖ (Bona Sforca)

TADAS GIRININKAS (Žygimantas Senasis)

RAFAILAS KARPIS/MINDAUGAS JANKAUSKAS (rūmų juokdarys)

DOMINYKAS VAITIEKŪNAS (rūmų juokdarys)

CHORAS “BREVIS”

A.CHOLINOS ŠOKIO TEATRAS

Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopa

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka - 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)...

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Gruodžio 13 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
211 d. 7 val. 28 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Šokio spektaklis CHIMEROS KAROLIAI

Šokio spektaklis CHIMEROS KAROLIAI

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Gruodžio 13 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
52 d. 7 val. 55 min.
3,50 € 7,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje