„MONGOS“ + ZBS BAND koncertas, Kijevo akademinis teatras „Auksiniai vartai“

„MONGOS“ + ZBS BAND koncertas, Kijevo akademinis teatras „Auksiniai vartai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Dėmesio! Lankantis teatre būtina laikytis saugumo reikalavimų. Detaliau: http://tiny.cc/Lankymosi-taisykles

Dėmesio!  Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.dramosteatras.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

!!!Su dirbtuvių bilietu, teatro kasoje spektaklio bilietui taikoma 2€ nuolaida!!!

Spektaklis vyks ukrainiečių kalba su titrais lietuvių kalba

Spektaklis sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Sergejaus Gössnerio pjesę „Mongos“. Šis kūrinys Vokietijoje išpopuliarėjo vos per kelerius metus. Spektaklio režisierius Stasas Žyrkovas siūlo savąją šio populiaraus pasakojimo versiją. Tai istorija apie du vaikinus, kurie susidraugavo... reabilitacijos klinikoje. Abu jie, mūsų supratimu, yra neįgalūs. Ar tai liūdna istorija? Visai ne! Tai istorija apie du šaunius berniukus, kurie, žinoma, laiko save suaugusiais…Ir apie ką dar gali kalbėti du suaugę berniukai, jei ne apie merginas ir savo ateitį už klinikos sienų? Nors gydytojai nesako nieko padrąsinančio, visada verta prisiminti - beprasmiška eikvoti gyvenimą bandant pakeisti tai, ko negali. Geriau šias pastangas skirti tam, kad bent kas nors kitas būtų laimingas. Net jei tik akimirką.

Po spektaklio žiūrovų laukia staigmena – „ZBS Band“ koncertas, kadangi abu spektaklio aktoriai yra šios grupės lyderiai ir Ukrainos muzikinio šou „X faktorius“ laureatai. Melodingos, juokingos, lengvos ir kartu gilios dainos apie mus, apie mūsų gyvenimus, apie liūdesį, meilę ir laimę nepaliks abejingų.

Spektaklio sukūrimą rėmė Goethe-Institut Ukrainoje.

Spektaklyje vartojama necenzūrinė kalba. N-14

Projektą dalinai finansuoja:
Lietuvos kultūros ministerija
Lietuvos kultūros taryba

Mažoji scena (5 aukštas).

Po trečio skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.

Daugiau apie spektaklį: 

 Atlikėjai:

Bohdan Builuk

Vladyslav Onishchenko

Renginio trukmė: 2 val., be pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras

Daugiau informacijos: Nacionalinis Kauno dramos teatras info@dramosteatras.lt; 8 37 22 40 64.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje