Monika Pundziūtė-Monique: paskutinė metų naktis

Monika Pundziūtė-Monique: paskutinė metų naktis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Elegantiškas Naujųjų sutikimas su Monique

Pop princesė Monika Pundziūtė-Monique kviečia Naujuosius sutikti kartu. Naujųjų metų naktis – magiška, elegantiška šventė, todėl ir ką tik savo antrąjį solinį albumą išleidusi atlikėja žada 2019-ųjų išvakarėse stebinti. Naujametiniame koncerte, į kurį klausytojai kviečiami atvykti pasipuošę Black tie aprangos kodu, Monique atvers kitą savo pusę – brandesnę, lyriškesnę, subtilesnę.

„Muzika turi daug spalvų. Šią naktį mano dainos skambės akustiškai ir rafinuotai. Noriu, kad šiame koncerte kiekvienas klausytojas atsipalaiduotų ir pasitiktų Naujus metus kupinas įspūdžių ir įkvėpimo naujai pradžiai. Todėl ir koncertui pasirinkome neeilinę vietą sostinės senamiesčio širdyje – Rotušę, kuri dvelkia klasika ir išskirtinumu,“ – apie šventinio koncerto atmosferą pasakoja Monique.

Naujieji metai – ypatingas vakaras, todėl visi į koncertą atėję pateks į magišką šventę. Svečius pasitiks raudonas kilimas, šampanas ir šventinė nuotaika. Po 22 valandos koncerto klausytojai kviečiami kartu stebėti šventinius fejerverkus ant Rotušės laiptų.

Tai bus vakaras melomanams, kurie išgirs hitais tapusias dainas „Man nebaisu“, „Dviese“, „Žinau ką turiu“, „Palauk dar“. Monika atliks ir visų mylimas šventines dainas „Shallow“, „O Holy Night“, „Have Yourself a Merry Little Christmas“, „Happy New Year“, „I Can’t Make You Love Me“ bei kitas.

Monique šiame koncerte fortepijonu akomponuos Kasparas Meginis, akustine gitara – Juozas Martinkėnas, perkusija – Sindre Skeie.

Nuostabus šventinis vakaras su įspūdinga programa Jūsų laukia jau šių metu gruodžio 31 d. Vilniaus rotušėje 18:30 val. bei 22:00 val. Aprangos kodas Black tie.

Bilietai brangs.



Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 15 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: maisto produkttus, alkoholinius gėrimus, šaunamuosius ginklus.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje