Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Monique: „Virš vandens“ su orkestru

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Svarbi informacija dėl Monique koncerto spalio 23 d.

Renginys Monique: Virš vandens su orkestru koncerto, kuris turėjo įvykti balandžio 10 d., vėliau buvo nukeltas į 2021 m. spalio 23 d. yra dar kartą nukeliamas. Nauja renginio data bus skelbiama lapkričio mėnesį.


„Šita pandemija mums visiems yra naujas dalykas, kurio metu reikia priimti daug sprendimų. O su jais ateina ir klaidos. Dabar suprantu, kad mūsų klaida buvo perkelti koncertą į spalį, kuomet pandemija pasiekia savo piką. Dar kartą šios klaidos nekartosiu, todėl noriu pranešti, kad koncertą su orkestru perkeliame į ateinančios vasaros birželio mėnesį, VU kieme. Graži, nauja ir svarbiausia, atvira erdvė leis pagaliau įvykti koncertui ir mėgautis juo nevaržomai. Laukiu nesulaukiu, kada ateis metas susitikti mums. Tiems, kas laukia lygiai taip pat smarkiai, paprašysiu dar palaikyti savo bilietus arti savęs, nes visi jie galios į šį koncertą.“ 

Jūs galite:

Pasilikti bilietus ir palaukti koncerto, kuris vyks vasarą. Šiuo atveju prašome kreiptis į renginio organizatorių el. paštu: romas@vilniusarts.lt

Susigrąžinti pinigus. Grąžinimai galimi iki 2021 m. lapkričio 5 d. Pinigus galite grąžinti kasoje kurioje pirkote. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt. Jeigu turėsite klausimų, kreipkitės: info@tiketa.lt

Mieli žiūrovai, primename, kad visų saugumui viso renginio metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę, laikytis 1 metro atstumo ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Valgyti ir gerti salės viduje draudžiama. Gero renginio!

Dear visitors, we kindly inform you that for the safety of all of us it is required to wear a face mask, keep a safe distance of 1 meter and use hand sanitizer regularly during the whole event. Eating and drinking is strictly forbidden inside the hall. Enjoy the event!

 

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje erdvėje „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ pristato ypatingą pasirodymą su orkestru „Virš Vandens“.

 

Žinoma Lietuvos popmuzikos dievaitė po sėkmingos projekto premjeros Valdovų rūmuose kartu su orkestru pavergė klausytojų širdis, todėl gerbėjų prašymu grįžta su tuo pačiu projektu ir dar didesne muzikine jėga bei energija. Balandžio 25 d. „„Avia Solutions Group“ arena, „COZY“ erdvė“ erdvėje dar kartą skambės antrojo solinio Monique albumo „Virš Vandens“ dainos ir žinomiausi atlikėjos hitai.

 

„Labai džiaugiuosi, kad tai nebuvo vienkartinis projektas ir muzikinis pasirodymas Valdovų rūmuose sujaudino publiką. Nekantrauju, kada galėsiu savo ištikimam gerbėjų ratui dar kartą pristatyti ne tik jau skambėjusias dainas, bet ir su orkestru paruoštas dar negirdėtas aranžuotes dainai „Promise” ir „Eurovizijos” scenoje skambėjusiam singlui „Make Me Human”, – pasakoja dainininkė Monique.

 

Greitu metu bus pristatyti ir koncerto svečiai, bet kol kas dainininkė nori išlaikyti intrigą. Visgi, Monique išduoda kitą paslaptį – koncerte skambės šie hitais tapę kūriniai: „Dviese”, „Nenoriu grįžt namo”, „Man nebaisu”, „Virš vandens”, „Palauk dar”, „Nauja istorija”, „Aš viena” ir „Shallow” su Justinu Jaručiu.

 

Specialias kūrinių aranžuotes orkestrui ruošia kompozitoriai Vytautas Bikus, Kasparas Meginis, Edgaras Žaltauskas bei Leonardas Pilkauskas.

 

VIRŠ VANDENS – tai tarsi išnirimas virš visko, kas mus traukia gilyn. Ir jeigu paklaustumėte manęs, kas įkvepia kurti, atsakyčiau – gyvenimas. Kiekviena daina – tai mano kasdienė istorija, kurią noriu užrašyti, prisiminti ir pasidalinti.

 Atlikėjai:

Monique

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Vilnius Arts, VšĮ

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“: RITERIAI - BANGA

Vilniaus „Riteriai“ futbolo klubo rungtynės „Optibet A lygoje“: RITERIAI - BANGA

  • Vilnius, Lietuvos futbolo federacijos stadionas
  • Spalio 29 d., 18:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 9 val. 29 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 30 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 5 val. 32 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje