Mono spektaklis „Laiškai“

Mono spektaklis „Laiškai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Mono spektaklis „Laiškai“

Poeto Vytauto Mačernio 100–sioms gimimo metinėms koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ iniciavo meninį triptiką „Atminties keliais: Vytauto Mačernio stotelės“. Viena iš triptiko programų – mono spektaklis „Laiškai“.

Valandos trukmės literatūrinėje – muzikinėje programoje perteikiamos poeto mintys ir vidinis monologas su jo mylimąja Brone Vildžiūnaite. Tai tarsi laiškai be atsako, kuriuos poetas rašė 1941–1944 metais. Kelionės, laukimas, santykis su savo šeima ir begalinis troškimas būti kartu su savo mylimąja, kartu kurti ateitį... Liūdnos ir žaismingos, kasdienės ir svajingos mintys jungiasi su eilėraščiu ir koncertinių kanklių, birbynės, tabalų muzikos garsais, kuriančiais foną Vytauto Mačernio gyvenimui.

Trapų poeto pasaulį kuria aktoriai Saulius Čiučelis ir Saulius Bagaliūnas, Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ atlikėjai – Lina Murauskienė, Narimantas Murauskas ir Justinas Buta. Vytauto Mačernio laiškų ir poezijos vėrinį sujungė režisierius Arvydas Lebeliūnas, garsinius sprendimus sukomponavo kompozitorė Zita Bružaitė.

- - - - -

Programos metrika:

Trukmė – 1 h 10 min

Organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“, www.kaunosantaka.ltAtlikėjai:

Aktoriai Saulius Čiučelis ir Saulius Bagaliūnas

Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ atlikėjai – Lina Murauskienė

Narimantas Murauskas ir Justinas Buta

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Asmenys iki 5 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje