MUZIKA SIELAI

MUZIKA SIELAI

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Solistai:

EDWIN E. S. KIM (smuikas, Pietų Korėja)

VYTAUTAS SONDECKIS (violončelė)

Dirigentas VILMANTAS KALIŪNAS (Lietuva-Vokietija)

Programoje:

Artūras Mikoliūnas – Simfoninė akimirka „Gaja“

Johannes Brahms – Koncertas smuikui, violončelei ir orkestrui a-moll, op. 102

Ludwig van Beethoven – Simfonija Nr. 6 („Pastoralinė“), f-moll, op. 68

Kauno miesto simfoninis orkestras pristato koncertą, kuriame klausytojų sielas džiugins net trys muzikai, kurie smuiko, violončelės bei orkestro garsų dermės pagalba skatins nors trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir kvies pasinerti į jautriausius sielos slėpinius. Sielos keliais su muzika koncerto dieną klausytojus ves Edwin E. S. Kim, Vytautas Sondeckis ir Vilmantas Kaliūnas.

Smuikininkas iš Pietų Korėjos Edwin E. S. Kim aktyviai koncertuoja visame pasaulyje. Ne kartą atliko koncertus didžiausiose Čekijos, JAV, Šveicarijos, Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių koncertų salėse. Todėl be galo džiugu, kad šį sąrašą papildys ir Lietuvos vardas. 2014 m. Edwin E. S. Kim buvo pakviestas į prestižinį „Litomyšl“ festivalį, turintį 55 metų istoriją, kuris visame pasaulyje tapo žinomu po soprano Sumi Jo pasirodymo. Nuo 2012 m. Edwin E. S. Kim yra Lecho klasikinės muzikos festivalio meno vadovas. Šis, kasmetinis festivalis išskirtinis tuo, kad jame apsilanko Europos karališkosios šeimos bei kiti svarbūs asmenys. Taip pat jis pritraukia visuomenės dėmesį visoje Europoje. Tam didelės įtakos turi ir tai, kad būtent Edwin E. S. Kim yra šio festivalio meno vadovas bei festivalyje pasirodo ir kaip solistas. Nuo 2012 metų jis yra Seule įsikūrusio „Hanyang“ universiteto profesorius.

Dar vienas koncerto solistas – garsus, tarptautinių konkursų laureatas, Šiaurės Vokietijos radijo orkestro koncertmeisteris, tarptautinį pripažinimą pelnęs violončelininkas Vytautas Sondeckis. 1993 m. jis laimėjo pirmą vietą tarptautiniame violončelininkų konkurse Ispanijoje, o 2000 m. Virtuozų festivalyje Sankt Peterburge gavo specialų garbės prizą. Po to buvo pakviestas koncertuoti su įvairiais prestižiniais orkestrais. Koncertiniuose turuose po Europą V. Sondeckis susilaukė tarptautinio pripažinimo. Todėl šiandien jo talento gerbėjų būrio galėtų pavydėti daugelis muzikų.

Dirigentą Vilmantą Kaliūną nuo ketverių metų tėvas ėmė mokyti groti pianinu, o vėliau jis pasirinko obojaus ir dirigavimo specialybes Vilniaus muzikos ir teatro akademijoje. Įsimintini susitikimai su garsiais dirigentais Paavo Järvi, Christian Thielemann, Michael Gielen ir Heinz Holliger, bei dažni lankymaisi Christoph Eschenbach, Thomas Hengelbrock ir Claudio Abbado repeticijose, daugybė meistriškumo kursų, asistavimas prof. Karl-Heinz Bloemeke, prof. Lutz Köhler ir jo talento skatintojui prof. Jorma Panula paskatino V. Kaliūną lemiamam posūkiui: 2010 m. jis žengė ant dirigento pakylos. Dirigavimo paslapčių mokėsi pasaulinio garso dirigentų kalve vadinamoje Veimaro muzikos akademijoje pas prof. Nicolas Pasquet. Šiandien dirigentas diriguoja platų repertuarą Vokietijoje ir užsienyje. Ir klausytojų mylimas už savo išskirtinę atliko techniką, išraiškingumą bei neribotą charizmą.

KMSO inf.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga.

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras

  • Palanga, RAMYBĖ, kultūros centras. Vytauto g. 35
  • Liepos 21 d., 16:00 val.
  • Trukmė: 50 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
1 d. 19 val. 15 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

Kristupo festivalis: KARAVAN FAMILIA

  • Vilnius, VU botanikos sodo Vingio skyriuje
  • Liepos 18 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
2 d. 17 val. 33 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

GAMEON'19 bilietas 2 D.@Litexpo

Galioja iki: 08-31

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje