„Muzikantas, velnias ir perkūnas“ ir „Kabakšt Kabaldakšt“

„Muzikantas, velnias ir perkūnas“ ir „Kabakšt Kabaldakšt“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

S. Dičkienės operėlės vaikams

"Kabakšt Kabaldakšt"

"Muzikantas, velnias ir perkūnas"

Į sceninio gyvenimo kelionę operėlę „Kabakšt kabaldakšt“ paleidžia akmenimis, kibirkštimis, vėžiu, upeliu, lepšiais, avytėmis ir, aišku, Berniuku ir Mergaite tapę Klaipėdos Vydūno gimnazijos auklėtiniai (mokytoja Vaiva Šaulienė). Bobutės vaidmuo patikėtas Pranciškai Kurmanskienei. Tuo tarpu „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ Klaipėdos H. Zudermano gimnazijos auklėtinius (mokytoja Asta Alminė) „pavers“ laumėmis, velniais, perkūnais bei Berniuku ir Mergaite. Už operėlių irgi vyksta nuolatinis veiksmas: vaizdo projekcijose smėlio grafika gyvai „džiazuoja“ dailininkė Angelina Furmaniuk-Savickienė. Operėlėms moksleivius ruošia jų mokytojos, o taip pat spektaklio muzikos vadovas Vytautas Valys, režisierė Milginta Palubinskaitė ir choreografas Darius Berulis.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro edukacinis projektas „Statykime operą“ maždaug 150-čiai pajūrio krašto vaikų suteikė unikalią galimybę kartu su teatro profesionalais vaidinti, šokti ir dainuoti profesionalioje scenoje. Projekto kulminacija – Rasos Dikčienės operėlių „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ bei „Kabakšt kabaldakšt“ premjera.

R.Dikčienės operėlių „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ bei „Kabakšt kabaldakšt“ pastatymai apjungė operos žanro tradiciją ir modernias, šiuolaikiškai personažus vaizduojančias lietuviškų pasakų interpretacijas. Interaktyvaus teatro elementai ir muzika atpažįstamais liaudies dainų motyvais patinka tiek mažiesiems artistams, tiek žiūrovams. Nors operėlėse veikia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai, jiems priskiriami bruožai – gudrumas, klastingumas, draugiškumas – akivaizdžiai žmogiški. Vaikai, stebėdami veikėjų elgesį, atpažįsta realiame gyvenime už teatro durų besiskleidžiančius žmonių santykius ir geriau supranta savo pačių jausmus ir emocijas.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Spalio 30 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 3 val. 10 min.
5,50 € 11,00 €
Pirkti
PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  • Utena, Utenos kultūros centras
  • Rugsėjo 22 d. 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 7 val. 11 min.
16,30 € 32,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje