Muzikinis nuotykis „Džiazolendas“

Muzikinis nuotykis „Džiazolendas“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atvykstame!!!

 

Charizmatiškasis aktorius Andrius Žiurauskas ir kultinis Kauno bigbendas įtrauks visus mažus ir didelius į muzikinį nuotykį „Džiazolendas“.

Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau muzikinė premjera „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ su Kauno bigbendu pristato, originalų džiazo muzikos kūrinį visai šeimai. Muzikinių kūrinių autorius – kompozitorius, trombonininkas Jievaras Jasinskis kartu su aktoriumi Andrium Žiurausku kviečia sėsti į smagų džiazo muzikos traukinį, pakeliauti ir patirti daug nuotykių... mėnulyje, vandenyje, motociklų varžybose ar linksmuosiuose kalneliuose. O gal kitur? Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai? Tai – kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia geros muzikos ir mažo lopinėlio pasakų žemėje, vadinamo „land“.

Ateikite ir kartu leisimės į nenuspėjamą džiazo kelionę.

Instrukcijos šiai kelionei:

-        kryptis – vakarai...

-        trukmė – valanda...

-        pasiimti – mamą, tėtį ir drąsiausius draugus...

-        apranga – tinkanti nuotykiams...

-        bilietas – perka tėveliai...

Nuotykiai prasideda!

Režisierius Andrius Žiurauskas
Kompozitorius Jievaras Jasinskis

Dalyvauja:
Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)
Aktorius Andrius Žiurauskas

 

Programos trukmė – 1.10 valAtlikėjai:

Kauno bigbendas

Andrius Žiurauskas

Renginio trukmė: 1 val. 10 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (Iki 4 metų neužimant atskiros vietos.).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno santaka, KĮ

Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt info@kaunosantaka.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje