MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ČIPOLINO NUOTYKIAI“

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ČIPOLINO NUOTYKIAI“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Aktorius PAULIUS MARKEVIČIUS

 Dirigentas JUOZAS MANTAS JAUNIŠKIS

Programoje: siuita iš Karen Khachaturian baleto „Čipolinas“

Kauno miesto simfoninis orkestras savo mažuosius klausytojus kviečia į muzikinę pasaką apie bebaimį Čipoliną.

Mažas, tačiau drąsus, linksmas ir nuotykius mėgstantis berniukas svogūnėlis, vardu Čipolinas, padedamas savo draugų daržovių kovoja su piktųjų neteisybe. Muzikinėje pasakoje susipažinsite su senuoju ponu Moliūgu, nuoširdžia ir ištikima Čipolino drauge Ridikute, svajokliu Grafu Vyšniuku, gražuole Magnolija ir kitais. Visi kartu jie neria į nuotykius ir šmaikščiai kovoja su piktuoju daržovių ir vaisių šalies valdovu Princu Citronu ir jo citrinų armija bei paniurėliu sinjoru Pomidoru.

Italo Džanio Rodario literatūrinė pasaka „Čipolino nuotykiai“ sukurta jauniausiems žiūrovams, tačiau pasakos motyvai pilni alegorijų ir šmaikštaus humoro sudomina visus, o mažųjų tėvelius į malonius prisiminimus nuneš kompozitoriaus Kareno Chačaturiano atpažįstamos ir emocijų kupinos melodijos.

Drąsuolio Čipolino ir jo draugų nuotykius pasakos aktorius Paulius Markevičius, o nuotaikingą istoriją papildys visiems, mažiems ir dideliems, puikiai pažįstami muzikiniai intarpai iš animacinio filmuko „Čipolinas“, kuriuos grieš Kauno miesto simfoninio orkestro muzikantai.

Susitikime daržovių ir vaisių karalystėje!

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje